Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan és hol tudnék francia...

Hogyan és hol tudnék francia barátokat szerezni interneten?

Figyelt kérdés

2020. szept. 1. 20:27
 1/7 anonim válasza:
Én egyszer chatruletteztem és egy nagyon rendes franciával dobott össze egy órát beszélgettünk, de vannak más is helyek ahol be is tudod állítani hogy milyen nyelvűvel dobjon össze.
2020. szept. 1. 20:51
 2/7 anonim válasza:
Interpals
2020. szept. 1. 20:56
 3/7 anonim válasza:
Miért van erre szükséged? Jó más nyelvű is?
2020. szept. 1. 22:54
 4/7 anonim válasza:
Interpals valóban jó!
2020. szept. 1. 23:03
 5/7 anonim válasza:
Slowly app, bottled app, tandem app, ablo app, stb.
2020. szept. 1. 23:24
 6/7 anonim válasza:

tres simple!

tu vas sur n'importe quel site français et tu regarde bien! y'a tout fois des personnes pour un rencontre!

2020. szept. 6. 20:10
 7/7 anonim válasza:
Én interpalst próbáltam és bár németeket kerestem, nem vált be. Senki nem írt vissza, viszont rám arabok, afrikaiak írtak, akik házasodásért cserébe nem kevés pénzt ígértek, illetve ázsiaiak, akik meg küldözgettek linkeket, hogy likeoljam ez- azt, iratkozzak fel erre- arra a csatornára, vásároljak ezen vagy azon az oldalon. Többre nem jutottam.
2020. szept. 27. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!