Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Interneten francia nyelvtanulás?

Interneten francia nyelvtanulás?

Figyelt kérdés

[link]

Ez a dualingo mennyire jó? Vagy tudtok jobbat ajánlani?



2017. máj. 7. 18:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Pont akartam mondani a Duolingo-t, aztán látom, erre specializálódik a kérdés. :D Jónak jó. Az a kérdés, hogy mire kell a nyelv. Ha komoly terveid vannak vele szakma vagy egyéb miatt, akkor tanárral IS érdemes. Ha csak hobbiból, úgy is jó. Én ezen az oldalon németeztem rengeteget nulláról. Nem rég jöttem át gimnáziumba, ahol másfél év német tananyagát kell bepótolnom. Simán bekapcsolódok a tananyagba a Duolingo-s alapoknak köszönhetően, magántanárral is simán tudok pótolni, haladni, persze nekem jó a nyelvérzékem. Nekem a Duolingo nagyon sokat segített.


Majd írd meg a felhasználóneved és bejelöllek barátnak Duolingo-n és elkalauzollak. :D

2017. máj. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!