Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan tudnék barátokat...

Hogyan tudnék barátokat szerezni 30 évesen? Fizetős foglalkozásokra nem igazán van keretem.

Figyelt kérdés
Sok barátnőm volt az évek alatt, de előbb-utóbb mindig megszakad a kapcsolat, hiába igyekszem. Nagyon hiányzik, hogy valakivel szorosabb, akár napi kapcsolat alakuljon ki, akivel el tudok járni kirándulni, várost nézni, sportolni stb., akivel vannak közös témáink. Viszont eddig sem tanfolyamon, sem munkahelyen nem találtam olyat, akinek már ne lenne ilyen barátnője, aki mellett esélyem sincs.

2020. szept. 13. 08:55
 1/5 anonim válasza:
Keress neten. Például nekem is hiányzik egy hasonló, de eddig a fiatalabb korosztályt találtam meg, akiknek kicsit más igényei vannak.
2020. szept. 13. 09:06
 2/5 anonim válasza:
Pont igy vagyok ezzel en is. Sajnos se egyetemem, se a munkahelyemen nem sikerult melyebb baratsagokra szert tennem, csak haverokra, akikkel neha-neha beulunk egy italra valahova. F25
2020. szept. 13. 09:50
 3/5 anonim válasza:
Honnan írsz?
2020. szept. 13. 10:04
 4/5 anonim válasza:

Ha budapesti vagy és lenne kedved kipróbálni teniszt/squash-t, szólj! Én nem találok senkit se, akivel lehetne. :D

Bár F/30 vagyok, nem hölgy.

2020. szept. 13. 10:44
 5/5 anonim válasza:

Szia! Én szeretem a kirándulásokat, a természetjárást és általában mindent, amit leírtál.Ha gondolod, baráti alapon ismerkedhetünk. 42 éves vagyok, de ez ne riasszon vissza, van harmincas haverom és jól kijövünk. Pécelen élek, Pest mellett. Várom válaszod. :)

Bálint

2020. szept. 29. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!