Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vannak olyan foglalkozások,...

Vannak olyan foglalkozások, ahol elég a tudás az érvényesüléshez?

Figyelt kérdés
Nyelvszakos vagyok és mivel tudom, hogy ez nem egy piacképes szak, ezért már az egyetem alatt szerettem volna némi tapasztalatot szerezni. Az egyetemen belül is próbálkoztam hallgatói szervezeteknél (pl. erasmus, mentor, újság) vagy az egyetemen belül meghirdetett irodai adminisztrációs munkákra és hasonlókra, de sehová sem vettek fel. Sokszor interjúra sem hívtak be, de az interjúk is mind katasztrofálisan mentek. Mindig mindenhol csak olyanokat kérdeztek, hogy milyen korábbi tapasztalatom van, hogyan kezelem a stresszt, milyen tapasztalatom van a csapatmunkában, meséljek magamról, milyen szervezet tagja vagyok, miért vagyok jobb mint a többiek és hasonlók. Nekem ez nagyon nem megy, én nem tudom így előadni magam, nem tudom eladni magam, nem jók a kommunikációs képességeim, nem jók a szociális képességeim és nekem ebből már kezd elegem lenni. Sokszor csak szimplán olyan munkáról volt szó, ami kb. betanított irodai munka és a szádba rágják, hogy mit kell csinálni, de még oda sem vettek fel. Nem tudom, hogy így mit tudnék csinálni, de kezdem azt érezni, hogy nekem ez a terület egyáltalán nem is való és így sosem lesz normális munkám. Hiába vagyok érdeklődő, szorgalmas, precíz, pontos, kreatív és hiába szeretek tanulni, ha ennek így semmi nyoma. Szeretnék olyan munkát, ahol ezeket a tulajdonságaimat ki is tudnám használni, de nem tudom egyáltalán létezik-e ilyen.
2020. aug. 31. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos elég régi kérdés már, de ha esetleg látod: mire jutottál végül?
2022. jún. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi újság azóta? 🙂
2023. ápr. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!