Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Előre bocsájtom, hogy nem...

Előre bocsájtom, hogy nem társat keresek! Vannak legjobb barátaim, de hiányzik valami az életemből. Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés

Van legjobb barátnőm, akit a világon a legjobban szeretek. 20 éves barátság, jóban rosszban. A férje a legjobb barátom. Kicsit olyan, mintha a tesóm lenne.

Sok mindenben hasonlítunk, de éppen annyira mégsem.

Ők filmet néznek, én inkább olvasok, de szeretjük a horrort.

Ők énekelnek, én írogatok, de szeretjük a zenét és a költészetet.


99 százalékosan nők között mozgok, munkahelyemen is nők vesznek körül.

Azért jó lenne egy haver, akivel ha személyesen nem is, de virtuálisan lehetne csevegni mindenféléről.


Nagyon szeretem Stephen Kinget, és láttam ugyan az Az új feldolgozását, de szerintem túl van értékelve. A kedvencem a Kedvencek temetője, és az Álom doktor kenterbe veri a Ragyogás-t.

Szeretem a fantasy-kat is, Harry Potter, Gyűrűk ura, Narnia krónikái.

Én még az a fajta voltam, aki az összes kötelezőt olvasta, és aki a Candide-ot a mai napig gyűlöli.

Szeretek új dolgokat tanulni, ezért van rengeteg hobbim.

Szeretem a zenét, a kemény rock-tól a klasszikusokig. (A holdfény szonáta az abszolút kedvencem).

Szóval elég összetett személyiség vagyok :).

Csak olyan írjon, aki tényleg szeretne beszélgetni, mert az üres beszélgetéseket nem nagyon szeretem. Legyen szép estétek!



2020. szept. 22. 19:35
 1/3 anonim válasza:
Én igazán szeretnék!
2020. szept. 22. 19:48
 2/3 anonim válasza:
Hová valósi vagy, ha nem titok?? :)
2020. szept. 23. 07:04
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem titok :) Óbarok, Fejér megyei kis falucska, Budapesttől nem messze.
2020. szept. 23. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!