Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Létezik amolyan barátkereső...

Létezik amolyan barátkereső oldal?

Figyelt kérdés
Internetes barát keresés lenne a cél, nem kapcsolat, vagy dugópajti.

2020. szept. 22. 19:54
 1/5 anonim válasza:
Facebookon vannak erre csoportok, de szerintem nem működőképesek. Én a helyedben belépnek mondjuk facebookon olyan csoportokba amik egyébként is erdekelnek és ott probalnek barátkozni szimpatikus emberekkel. Sokkal egyszerubb, ha valakivel már alapbol van egy közös pontod:)
2020. szept. 22. 19:58
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm :) kár hogy az internet is kezd elidegenedni. Mármint régebben , 10-15 éve rengeteg aktív magyar fórum volt, mára szinte mind kihalt :(
2020. szept. 22. 20:11
 3/5 anonim válasza:
Igazából minden oldal az, ahol lehet embereknek privát üzenetet írni vagy chatelni. Erről az oldalról is vannak olyan emberek, akikkel évek óta beszélek.
2020. szept. 22. 21:21
 4/5 anonim válasza:

Keress egy hobbit, azon keresztül találkozol olyanokkal akiknek közös az érdeklődésük és máris beszélgettek, onnan 1 lépés a közös program és pár jó beszélgetés.

Nyitottnak kell lenni mindenre. Én egy szemüvegbolti eladó lánnyal 1.5órat beszélgettem és jóban lettünk utána találkozgattunk, sosem gondoltam volna,hogy egy szemüveg nézésből ez lesz..

Ám nagyon nehéz mostanában, mert az emberek amikor ottvannak, nem teljesen vannak veled mert már félig a facebookon lógnak.

2020. szept. 22. 21:27
 5/5 Barnabas333 válasza:
Volt ilyen oldal, de érdeklődés hiányában megszünt.43f az a vicc, hogy én ott találtam titkos szeretőt. Ami oldal meg ismerkedésre van itt nem. Fordítva működnek az emberek...
2020. szept. 23. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!