Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Annyiféle társkereső oldal...

Annyiféle társkereső oldal létezik, de barátkereső miért nem?

Figyelt kérdés
Barátokra nincs szükségünk? Vagy mindenkinek vannak barátai csak nekem nem? És itt most nem azokra gondolok, akik állandóan azt mondják hogy te vagy a legjobb barátnőm + töbtonnányi szív, aztán le se tojnak, csak mondogatják. Nem is azok akik nagyon kedvesek veled, aztán a hátad mögött kibeszélnek. És azok sem, akik soha nem jönnek el veled sehova, mindig kifogásokkal etetnek, de a barátodnak mondják magukat. Nekem nagyon sok barátom van, de valójában egy se. :( Tudom, biztos bennem van a hiba, ezen is sokat gondolkoztam, na de senki se tökéletes, mégis mindenkinek vannak barátai, akkor egy 20 éves átlagos lánynak miért nincsenek igaz barátai?

2018. jún. 20. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Barátot a világon bárhol lehet találni, arra minek kereső oldal? Semmi értelme, ezért nem létezik.
2018. jún. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én találtam itt gyakorin egy jofej havert. Dórinak hívják. Jövőhéten megkérdezem kimegyünk-e a strandra :)) (tudom gáz)
2018. jún. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

Van ilyen oldal, de ha nem budapesti vagy, nehéz ügy lesz. Ha ehhez ráadásul olyan a személyiséged mint az enyém, akkor halott ügy. Én minden tekintetben magányos voltam és vagyok, meg leszek.

[link]

2018. jún. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek nagyon. Szintén 20/L. :/ Nem vagyok kedvezményező típus, ezért sajnos volt olyan, amit én rontottam el. :/
2018. jún. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Pedig nagy igény lenne rá :( Sajnos én behezen ismerkedem emberekkel. Valahogy sosem ment a kapcsolat kialakítása. Nameg kissé "fura" is vagyok ami rátesz egy lapáttal :(

19/L

2018. jún. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen. Nagyon nehéz dolog. Ezt csak introvertáltak érthetik, hiszen nekünk csak igazi, mély -> lelkitárs szintű barátságok a kielégítőek. Mondhatjuk, hogy míg az extrovertáltak mennyiségorientáltak, tehát tényleg bárhol találhatnak havert, csevejpajtit, társat egy fesztivál erejéig, addig mi minőségorientáltak vagyunk. Nekünk számít az, hogy összeilljen a személyiségünk, hogy akár örök életre szóljon a dolog.


Viszont ehhez kezdésnek kell a bizalom. Amit nagyon nehezen alakítunk ki. Ehhez jó alap a netes, személytelen ismerkedés. Nincs kockázat, nincsenek bénító szorongós gondolatok. Olyannál lehet kezdeményezni, akiről tudhatjuk, ugyanúgy igaz barátságot keres, közös hibbijaink vannak. Ilyet nem talál az ember a való életben, csak több száz kezdeményezés után.


Aztán ott van ugye, hogy a munkánk és a hobbijaink is olyanok, hogy ritkán kerülünk kapcsolatba új emberekkel, nem bulikázunk hétvégente stb. Szóval mindenképp hiányzik az a felület, ahol kötöttségek nélkül lehetne ismerkedni emberekkel. A sorsunk nem olyan, hogy elénk sodorja az embereket. Nekünk kell kezdeményeznünk, olyan energiákat befektetni, amennyit nem tudunk kipihenni utána. Nagyon szerencsés az, aki barátokat tud találni manapság introvertáltként.

2018. jún. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én ismertem ilyen oldalakat,lehetett chatelni ,haverokat szerezni,de már azért nincsenek,mert sokan nem veszik figyelembe ,hogy HAVERT keresaz illető,nem társat,és az olyan oldalakon is párt kezdtek leresbi,így átalakúlt az oldal,és nagyon sok ilyen oldal volt
2018. jún. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Beállítod a társkeresőn hogy barátot keresel és ezt a bemutatkozáson is jelzed.

Szoktam találkozni ilyen lányokkal, velük csak barátkozok semmi több.

2018. aug. 18. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hali. Ugyanez :( ha akartok beszélgetni irhatok hátha ha nem zavar hogy fiú vagyok.19F
2018. aug. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A tinder U ígéretesnek tűnik. Remélem valamilyen formában ide is el tud jutni majd
2018. aug. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!