Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik barátkereső app/oldal?

Létezik barátkereső app/oldal?

Figyelt kérdés

Új vagyok Budapesten és eléggé egyedül érzem magam. Sajnos nem nagyon érintkezem korombeliekkel vagy olyanokkal, akikkel tudnék barátkozni, akikkel van közös nevező.

Ezért nagyon jó lenne ha létezne valamilyen barátkereső app, ha már társkeresőből 100 van 😃

Tudtok nekem segíteni?

24L



2018. jún. 25. 12:46
 1/6 anonim válasza:
60%
Nemnagyon van ilyen. Az összes korábbi próbálkozás végül burkolt szexpartner-keresőbe fordult (az meberi találékonyság és a férfi kanosság határtalan...). Javaslom járj el közösségi programokra, rendezvényekre, ismerkedj. :)
2018. jún. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%

Itt talán lehet. Nekem jobban működött, mint a valóságban, ahol ha össze is hoz a sors emberekkel, azok 50 éves nyannyerok vagy proli suttyók.


25f

2018. jún. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is új vagyok Bp-n, 27 éves lány vagyok, ha gondolod, írj :)

2018. jún. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"barát kereső alkalmazás"-ra ezt dobta ki második helyen :D


Bár 31/F, ki tudja, ha nem riaszt meg, gondolod írj rám egy "szia mizu"-t.

2019. júl. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Facebook csoportokkal probalkozz erdeklodesi kor alapjan
2019. júl. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Pesten is szokott lenni "Haver vagy!" rendezvény. Facebookon lehet követni mikor szerveznek eseményeket👍
2021. jan. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!