Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 50-es elvált férfi érdekel...

50-es elvált férfi érdekel valakit?

Figyelt kérdés
Csak lányok! Kérem, csak olyan írjon, aki hajlandó skype-on is bemutatkozni és van kedve és lehetősége első lépésben a webkamerás beszélgetéshez! Köszi!

2020. okt. 9. 09:52
 1/4 anonim válasza:
Gyerek van?
2020. okt. 9. 10:29
 2/4 anonim válasza:
Majd megfogod érteni 😀
2020. okt. 9. 13:24
 3/4 anonim válasza:

Gondolom... majd szét tépnek téged a nők a levelekkel. Idősebb korosztály szerintem nincs itt.

47/F

2020. okt. 9. 17:20
 4/4 anonim válasza:
Most bukkantam erre a kérdésre (bár ne tettem volna)! Kezdem ott, hogy ötvenes nőként a "lányok" megszólítás számomra irritáló. Webkamerás beszélgetés (első körben)? Ez a szemtelenség teteje. Az ismerkedés nem "pályáztatás", "állásinterjú". Senkivel nem tennék ilyet. (Egy levél, egy telefonbeszélgetés, utána találkozás. De nálam már olyan is előfordult, hogy levélváltás után rögtön találkoztunk.) A lényeg, hogy egymás szemébe személyesen nézzünk, ne egy kamerán keresztül. Amit ön javasol az igazi puhány, férfiatlan megoldás (és akkor még nagyon finoman fogalmaztam). Az ilyen kérdés arra alkalmas, hogy tudjam, ki az, akivel biztosan nem akarok ismerkedni. Remélem ezt a véleményt érdemesnek tartja arra, hogy átgondolja, mennyire méltatlan az elgondolása a másik féllel szemben.
2022. jan. 25. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!