Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan kezdjek el barátkozni...

Hogyan kezdjek el barátkozni új emberekkel?

Figyelt kérdés
Tudom! Ez egy hülye kérdés volt. Azért merült fel bennem, mert sosem voltam egy kezdeményezős, inkább mindig elhívtak szórakozni. 16 évig karatéztam. 3 éve abba kellett hagynom valami okból, amiért nem értettek velem egyet. Nekem ott voltak az igaz barátaim. Azóta elhagytak. Azóta a baráti köröm szertefoszlott. Márcsak a páromat mondhatom barátomnak. Csak a munkahelyemre mozdulok ki a társasághoz, akikről nem tudhatom, hogy keresnék a társaságomat.

#Baeátkozás
2020. okt. 15. 23:05
 1/7 anonim válasza:
Hová valósi vagy??
2020. okt. 15. 23:29
 2/7 anonim válasza:

Épp tegnap gondolkodtam ezen. Itt szuper ötleteket írnak:


[link]

2020. okt. 16. 06:48
 3/7 anonim válasza:
A hobbihoz még annyit, hogy akár facebookon is csatlakozhatsz téged érdeklő témákkal foglalkozó csoportokba,akik esetleg szerveznek találkozókat is. Így is kialakulhatnak barátságok.
2020. okt. 16. 06:49
 4/7 A kérdező kommentje:
1-es kommentelő budapesti vagyok!
2020. okt. 16. 09:22
 5/7 anonim válasza:
Szia, engem érdekel pl a sztorid, hogy miért hagytad abba, egy hasonló cipőben járó srác vagyok.
2020. okt. 16. 15:37
 6/7 anonim válasza:
F/L?
2020. okt. 16. 21:19
 7/7 A kérdező kommentje:

6-os kommentelő Én fiú vagyok. Lassan közel a 30hoz. :)

5-ös válaszadó: Volt egy kis anyagi gondom, amiért nem tudtam menni. Nem fogadták el. Kitalálták, hogy van barátnőm, aki elveszi minden időmet és nem akarja, hogy járjak. Ezt nem hittem róluk 16 év után. Érdekes! Még ők akarták, hogy megtaláljam álmaim nőjét!

2020. okt. 16. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!