Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok, miért van az...

Mit gondoltok, miért van az hogy egyes emberek akik fiatalabbak, náluk jóval idősebb emberekkel barátkoznak?

Figyelt kérdés
Viszont olyanról is tudok aki Meg pont az ellenkezője és a fiatalabb korosztály felé húzódik mert velük tudja megtalálni a közös hangot. Most baráti kapcsolatokról lenne szó és ezzel kapcsolatosan érdekelne a véleményetek köszönöm!
2020. márc. 24. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalok azert baratkoznak az idosebbekkel, mert tanulhatnak toluk ... az idosebbek pedig szerintem fiatalabbnak erzik magukat fiatalok tarsasagaban.
2020. márc. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az életstílus hasonló, azért. A felfogás, gondolkodás. Nekem 20 évesen 30, 30-as barátaim voltak. Külön éltem a szüleimtől 18 éves korom óta. A korosztályom nagyon nagy része még nem. Ezért nehezen találtam meg velük a közös hangot. Nekem más volt a fontossági sorrend, mint nekik.
2020. márc. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a munkahelyemen 1,5 éve dolgozom. A főnököm velem egy idős, egyáltalán nem vagyunk egy hangon, tök fura a csaj. A kollégáim közül meg az idősebbekkel jövök ki jobban. 27 éves vagyok, a kollágáim meg pár 22 éves, a többi 40-50 között. Munkán kívül pedig azzal mentem sörözni, aki jövőre megy nyugdíjba. Egyszerűen velük jól el lehet beszélgetni, sörözgetni, viccelődni, míg a fiatalabbak eszméletlen éretlenek még. Mind nők vagyunk amúgy
2020. márc. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ki-ki más szinten áll gondolkodás, érettség terén.
2020. márc. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Írod is: velük találják meg a közös hangot. 29 leszek (nő), 40 fölöttiekkel szoktam jóban lenni meg az idős nénikkel. Bölcsek, kedvesek, egyszerűek, hétköznapiak. Nem a szórakozás, az utazás, a sorozatok és a zenék számítanak nekik, nem lenézőek azért, mert nem vagy elég humoros vagy "nincs életed" stb.
2020. márc. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jobban megértik velük magukat; nincs nekik megfelelő szüli, stb. minta, így velük megtalálják ezt.
2020. márc. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sokszor a munkakör, környezet is adja. Van egy barátnőm, 32 éves. Elég sok 20-23 éves emberrel barátkozik, szerintem több ilyen korú barátja van mint a saját korosztályából is, köztük én is (21), mert csupa olyan helyen dolgozik ahol viszonylag sok a diákmunkás, részmunkaidős. Adatrögzítés, call center, eladói, raktári munkák, tipikusan azok a helyek ahova itt ahol élünk nulla órás szerződéssel vesznek fel, rugalmas műszakokkal, 16-40 óra között egyénenként változó heti beosztással. Mi is így találkoztunk, ugyanott dolgoztunk fél évig, én egyetemistaként 16-20 órákat, ő általában 34-36-ot.
2020. márc. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!