Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan szerezzek így barátokat?

Hogyan szerezzek így barátokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok, idén másik suliban kezdtem meg az évet(10.-et), mert elköltöztünk elég messze(Szombathelyről-Debrecenbe), mivel az apukámnak nagyon jó állást ajánlottak. Nagyon szerettem Szombathelyen élni mivel rengeteg barátom volt ott, az osztályomat imádtam, az évfolyamomat szintén, a felsőbbévesekkel is jóban voltam. Most, hogy elköltöztünk a barátaimmal online meg mindig tartom a kapcsolatot, de az nem ugyan olyan persze, mint személyesen minden nap találkozni. Az új osztályom "fura", nem igazán érzem őket magamhoz közelinek, a suliban sem igazán találom a helyem, persze minden nap beszélgetek, ismerkedés, de csak olyan felszínes dolgokról beszélgetünk pl.: Fuu, nehéz volt a doga! Ja, pedig tanultam! Szerinted kövi órán feleltet? Remélem nem....

meg ehez hasonlók. Olyan érzésem van mint aki egyedül van. A suliban olyan elveszettnek érzem magam, ez engem annyira bánt. Van egy lány aki mindig próbál közeledni hozzám, de állandóan az aktuális pasiairól beszél és engem ez olyan szinten ahogy ő űzi nem érdekel, van három lány akikkel a szünetekben beszélgetni szoktam, de őket is olyan másnak érzem, olyan feszéllyezve érzem magam a társaságukban. A fiúkat is csak a piálás érdekli, nomulnak rám ezerrel, de olyan kínos helyzetbe hozva kategória, vagy olyan karótnyeltek, van két animés csaj is, de engem ez szintén nem érdekel...stb. Nincsenek itt olyan "igazi" barátaim. Úgy utálok itt élni, Szombathelyen minden nagyon jó volt. Hogy szerezhetnék itt is(pl.:suliban barátokat)? A válaszokat örök hálám;)


16/l


2020. nov. 2. 15:38
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
(a sors iróniája viszont az, hogy elkezdtem animézni, néha megnézek 1-2 részt)
2021. dec. 3. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!