Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Miért érzek mindig többet...

Miért érzek mindig többet lányok iránt?

Figyelt kérdés

volt egy csunya szakitasom 3 honapja, es egyszeruen nem tudok lanyokra baratkent tekinteni, nem tetszik nekem a lany, es szerelmes se vagyok.

igazabol "bebeszelem" magamnak hogy tetszik, es utana jonnek a csalodasok mert ez nincs viszonozva, vagy nem o a megfelelő lany. nincs szuksegem jelenleg párkapcsolatra, szoval ez a lehetőség kilove. valakinek van valami otlete? veletek volt ilyen?



2020. nov. 5. 12:28
 1/4 anonim válasza:

Egy csúnya lánnyal barátkozni se nagyon akarnál szerintem.

Tehát szép lányok társaságára vevőbb vagy szerintem, de ilyenkor meg minden férfi többet akar. Tehát szerintem természetes.

Volt barátnőm és köszönöm elég volt. Csak a saját céljaimra akartam koncentrálni, hogy elérjem az álmom amit nagyon akarok. Erre tessék már megint barátnőm van. Ha nem akarsz párkapcsolatot akkor is automatikusan próbálkoznál a lányoknál akik vissza utasítanak. De ez normális majd szerintem hozzászoksz. Egyszer úgyis összejön.

2020. nov. 5. 19:32
 2/4 anonim válasza:
Velem kb. mindig ugyan ez van, csak én lány vagyok. Azokkal a fiúkkal, akik meg nem elég szimpatikusak, nagyon barátkozni sincsen kedvem.
2020. nov. 5. 20:17
 3/4 anonim válasza:

szakítás után ez teljesen érthető: magányos vagy, hiányzik, hogy valaki ott legyen melletted esténként, hogy valaki meghallgasson, hogy valakit szerethess és hogy ő szeressen...

velem is ez volt, sokéves kapcsolat után minden random lányba elkezdtem beleesni; még pár hónap, és túl leszel ezen, fókuszálj addig másra (munka, tanulás, edzés)

2020. nov. 5. 20:30
 4/4 anonim válasza:
Boccaccio is így lett nőgyűlölő.
2020. nov. 6. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!