Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Depressziós emberrel való...

Depressziós emberrel való barátkozás?

Figyelt kérdés
Barátkoznál egy gyógyuló félben lévő depresszióssal? Tudom,hogy mostanában sokan divatból depressziósnak mondják magukat viszont ezzel ellentétben nekem orvosi papírom van róla. A betegségem ellenére nagyon kis mosolygós vagyok igyekszek kilábalni a betegségemből. Mások szerint elég jól haladok azzal,hogy meggyógyuljak. Már ott tartok,hogyha nem mondom,hogy depressziós vagyok akkor akivel beszélgettek meglepődik,hogy én ilyen betegséggel küzdök.Nem önsajnálatos tini vagyok csak egy olyan valaki aki szeretne barátkozni.
2020. nov. 13. 11:53
1 2
 11/11 anonim válasza:
Nekem is felkeltetted az erdeklodesem. Kár azért hogy nem válaszolsz a fenti kérdésekre
2020. nov. 13. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!