Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szeretne valaki barátkozni...

Szeretne valaki barátkozni velem? (információk lent)

Figyelt kérdés

Motivációim:

• Habár vannak barátaim és nem érzem magam magányosnak, szívesen alakítok ki új barátságokat és a nyitottságomat most érzem ideálisnak a kezdeményezéshez :)

• Alapjáraton könnyen kijövök az emberekkel, mégis nehezen találom meg igazán a közös hangot valakivel, ezért a barátaim száma sem túl nagy, de annál inkább becsülöm őket

• Ennek fényében nem biztos, hogy a megfelelő platformon próbálkozok, hogy elérjen ahhoz a szűk réteghez a szándékom, akiket szeretnék megcélozni, azonban semmit sem veszíthetek alapon úgy vagyok vele próba-szerencse


Elképzeléseim veled kapcsolatban:

• Tartozz a huszonéves korosztályhoz

• Áltálában az ellenkező nemmel jobban kijövök

• Nem szeretnék kapcsolatot, szexuális jellegű üzenetváltásokat sem, kizárólag barátkozás a célom

• Lányokkal is szívesen beszélgetek amennyiben vannak közös érdeklődési körök, kevésbé tipikus nőket nagyon tudom értékelni

• Ne legyél túl extrovertált és bulizós, ugyanakkor teljesen bezárkózott, érzéketlen robot sem

• Szeress írásban kommunikálni, kerüld a small talkot, egyszavas válaszokat, felszínes témákat, figyelj a helyesírásra és lendüljünk túl a mizu, micsi, hogy vagy kérdéseken

• Legyen egy viccesebb oldalad, fontos a humor (sötét humor a legjobb) és a kötetlenebb, lazább baráti hangulat, ugyanakkor ez ne zárja ki, hogy komoly is tudj lenni

• Próbálj meg nem eltűnni, vagy ha tudod magadról, hogy egy idő után úgysem válaszolnál, ne húzzuk egymás idejét

• Ugyanakkor rugalmas vagyok, mindenkinek van dolga és nem sértődök meg ha nem egyszerre válaszolsz, ez a megértés oda-vissza legyen meg

• Tervezz te is hosszútávra és a (távoli) jövőben légy nyitott a személyes találkozóra

• Meghatározó milyen emberekkel vesszük magunkat körbe, így a barátaim megválasztására is nagyon odafigyelek, ha inkább rossz gondolatatok között és pesszimizmusban élsz, akkor nem téged kereslek és remélem jobban leszel, de nincs kapacitásom a negatívumokra :(


Néhány információ rólam:

• Húszas éveim elején járó, egyetemista nő vagyok

• Személyiségemet nehezen tudnám leírni, különcök között átlagos vagyok, átlagosak között különc, szóval szimplán magamnak való

• Sokat elmélkedek és szeretem a komplexitást, érdekelnek a tudományok és a művészet is

• Imádok kategorizálni, részekre bontani, tervegezni, célokat kitűzni és ezekről beszélgetni is, úgyhogy nagy előny ha te is ambiciózus tervezgető (és megvalósító) vagy

• Jövőorientált vagyok, folyamatosan azon gondolkodom, hogy mit hogyan miként akarok/fogok csinálni, fontos számomra az állandó fejlődés és igyekszem pozitívan szemlélni a dolgokat

• Ha bárkinek mond valamit, MBTI típusom INFJ, mellékes információ, de kedvenc típusom bármelyik egészséges NF és NT

• Érdeklődési köreim és szabadidős tevékenységeim: űrkutatás, csillagászat, hard sci-fi, világirodalom, lélektan, buddhizmus, kvantumfizika, transzhumanizmus, informatika, programozás, action rpg & story based gamek, animék (thriller, horror, dráma), filmek és sorozatok minden mennyiségben, logikai játékok (sakk, kártyázás), társasjátékok, felfedezés, tanulmányozás, infografika, rajzolás, listák irogatása, pszichológia, kávé, sportolás, egészséges (és néha egészségtelen) főzés, thunderstorm playlist, hegyek, állatok, haikuk, stb.


Lehetséges eredmények:

• Felkeltettem valaki érdeklődését...

...találok egy ideális beszélgetőpartnert, akivel az idő során barátokká válhatunk :)

...találok egy ideális beszélgetőpartnert, akivel végül szimpátia/érdeklődés hiányában és egyéb okok miatt nem sikerül barátságot kialakítani :)

• Nem találok egyáltalán beszélgetőtársat, de legalább beszélgettem egy jót magammal, amíg mindezt leírtam :D


Köszönöm ha végigolvastad!



2020. nov. 17. 13:38
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:

Ritka bő bemutatkozás volt ez, az oldalon nem ez a jellemző, szóval gondoltam írok egy választ. :D


Valahogy olyan érzésem volt, hogy a bemutatkozásod egyik felét akár írhattam volna én is, a másik pedig teljesen idegen tőlem, ez a kettősség tetszett.

Írok magamról valamit, aztán eldöntöd, hogy szeretnél-e barátkozni, nálam igen a válasz erre, csak nem akarok elveszni a privátok között. :D


21 vagyok, sajna nem egyetemista, nem volt rá lehetőségem, de amilyen jól most áll az életem nem is bánom annyira. :D

1 éve költöztem a fővárosba, azóta keresgélem a hozzám illő barátokat több-kevesebb sikerrel, meg van a szűk baráti köröm (barátnőm és egy nagyon jó barátom, plusz pár kevésbé hozzám közel álló személy, akikkel lehet valamit tevékenykedni), de szeretném bővíteni.


Nem mondanám magam jövőorientált személynek, úgy fogalmaznék, hogy a jelenben törekszem a jövő alapjait megteremteni anélkül, hogy rágódnék rajta mi lesz később.

Hobbijaim közé tartozik a rajzolás, fejben alkotás (yass, ez egy létező dolog, lustasággal keveredett unatkozásnak is hívják mások :D), gamelés (szintén story orientált rpg-k, Skyrim, Dark Souls, Witcher és hasonlók), sportolás (amit sokszor abbahagyok majd újrakezdek), sorozatnézés és gondolkodás. Nem szeretek komolynak tartott témákba fanatikusként belemerülni (politika, vallás, spiritualitás), de szeretek velük foglalkozni külső szemlélő szintjén.


Hosszútávú barátságokat szeretnék, nem viselem jól ha elválnak egymástól az útjaink olyan személlyel, akit már közel engedtem magamhoz.

Nem vagyok sem intro, sem extrovertált, vagy lehet csak mindig változik a kettő, szeretek kimenni emberekkel, de nem szeretem szétcsapni magam egy buliban, inkább egy kerekasztal körüli chilles, produktív vitázás az ideális elképzelésem a szórakozásról. :D


Most csak ennyit írok (talán sok is volt elsőre :D), mert mennem kell melóba és így is késésben vagyok, szóval helló és remélem, hogy felkeltettem az érdeklődésed. ^^

2020. nov. 18. 07:19
 22/32 anonim válasza:
Ez egy gyönyörű bemutatkozás, élmény volt elolvasni.
2020. nov. 18. 11:29
 23/32 anonim válasza:
JH, még a válaszokat is jó olvasni 😉😂😂
2020. nov. 18. 11:33
 24/32 anonim válasza:
Van akinek válaszolt a kérdező?
2020. nov. 19. 21:41
 25/32 anonim válasza:
Nekem nem 🤔
2020. nov. 19. 21:49
 26/32 anonim válasza:
Nekem sem
2020. nov. 20. 11:37
 27/32 A kérdező kommentje:
Elég sokan írtatok, köztük privátban is több hosszabb levelet kaptam és sorban haladok, mint már mondtam mindenkinek válaszolni fogok. :)
2020. nov. 20. 13:27
 28/32 anonim válasza:
~500 férfi van az oldalon, a női nem képviselőit meg egy kezeden meg tudod számolni. Nem csoda, hogy nincs kapacitásuk válaszolni.
2020. nov. 20. 14:11
 29/32 anonim válasza:

Én nem szeretnék barátkozni. Igazából fogalmam sincs már, hogy mennyi jelentősége van annak, hogy az MBTI kinek mit ad ki. Ha belegondolunk, ez a rendszer nem segítség az önismerethez, hanem előfeltétele: hiszen önismeret nélkül hogyan tudod kitölteni a tesztet? És ha kitöltötted, mire mész vele? Fog egy halmaz személyiségvonást, és átcímkézi. Nem megmagyarázza a dolgokat, hanem átnevezi csupán őket. Vagy én értettem félre valamit?


Régen amúgy volt egy oldal, jófej társasággal, a "lelektanitipusok". De aztán nyom és indok nélkül eltűnt.

2020. dec. 2. 13:39
 30/32 anonim válasza:
Szerintem jól kijönnénk. :) 23 éves lány INFP vagyok, 9w1-es Enneagrammal (ha ismered a rendszert). Jelenleg Budapesten élek, szóval ez is pipa, mint ahogyan a legtöbb dolog is amit leírtál. Ha írsz egy privát üzenetet mert esetleg érdekel, elküldöm a facebook profilom, vagy te is elküdheted a tiédet. Talán még ismerjük is egymást, mert én is bennevagyok MBTI csoportokban. :)
2020. dec. 5. 22:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!