Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hol szerezhetek barátokat?

Hol szerezhetek barátokat?

Figyelt kérdés

Elég kevés barátom van, haver van egy pár, de úgy érzem nem elég, szeretném ha mindig ki tudnék valakivel menni szórakozni vagy valamit csinálni.


Sajnos a sulis éveimet antiszoc gyökérként töltöttem, valamint lakhelyváltásom is volt (most Budapesten lakom), szóval nincs sok meglévő barátom sem és a módját sem tudom, hogy pontosan merre kutassak. :D


Nem tartom magam átlagos embernek (pozitív és negatív értelemben is), mindig feszegetem a határokat és olyan dolgok érdekelnek amik a legtöbb normális embert hidegen hagyják, de kialakítottam egy tök jó kis maszkot, szóval a normális emberekkel is el tudok beszélgetni. Mégis azt érzem, hogy mindenkinek meg van a baráti köre a környezetemben, amibe nem keresnek új tagokat, még ha (elmondásuk szerint) kedvelnek is.


Szóval a kérdés az lenne, hogy hol keressek barátokat? Rengetegszer van, hogy meglátok egy szimpatikus srácot/lányt az úton és szívesen megismerném, de ugye társadalmi normák miatt furán jönne ki ha csak úgy odamennék. :P Néha azt érzem egy Pokelabda kellene, amivel el tudom őket kapni, de sajnos nem ilyen egyszerű. :DD


Ti hol ismertek meg új embereket?


2020. nov. 29. 20:18
 1/4 anonim válasza:
Neten, bárhol. Én is neten ismertem meg a barátaim és a párom is.
2020. nov. 29. 20:51
 2/4 anonim válasza:
Itt, de megfontoltan.
2020. nov. 29. 21:52
 3/4 anonim válasza:
Itt pont nem. 😂😂😂😂😂😂😂
2020. nov. 29. 21:54
 4/4 anonim válasza:

Sok ponton magamra ismertem a soraidban. Ha van kedved, írj, s kölcsönös szimpátia esetén egy idő után a társalgást akár átültethetjük a valóságba is.


28f Bp

2020. nov. 29. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!