Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen programokat ajánlanátok...

Milyen programokat ajánlanátok szabadidőmben, amivel elfoglalhatom magamat, esetleg barátokat is szerezhetek?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok. Nincs sok barátom, akik vannak, vagy külföldre költöztek, vagy munka mellett iskolába járnak, és így kevésszer tudunk találkozni. Itthon ülni nem akarok. Párkapcsolatom nincsen. Kutyám, akit lehetne sétáltatni nincsen, biciklim sincsen. Egy nagyobb városban lakok.
2019. máj. 31. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha még nem is barátok szerzésére de pl az edzés,jógázás otthon, vagy teremben is egy jó elfoglaltság.
2019. máj. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Bringázás a szabadban.
2019. máj. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne is mondd... Én most kicsit kiszúrtam magammal ilyen téren, hogy elköltöztem Pestről. :)

De tervezem most már, hogy inkább feljárok vagy a legközelebbi városban (Fvár) lenézek pl. társasklubba, csak történjen ilyen irányban valami. :)


Társas/főzős/kirándulós etc csoportok/csapatok biztos vannak országszerte Bp-en kívül is, ha érdekel persze.

2019. máj. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Képzés bevállalása, otthoni munka, sporttevékenység által.
2019. máj. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!