Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki beszélgetne egy unalmas...

Valaki beszélgetne egy unalmas, sz@r személlyel?

Figyelt kérdés
Én lennék az. :) nagyon unalmas személy vagyok mások szerint legalábbis, de csak mert nem ismerik azt az énem amit senkinek nem merek megmutatni. hogyha valaki unatkozik, nyugodtan írjon, hátha még unalmasabbá tehetem az életet :)) 16L

2020. dec. 12. 17:01
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szia,de milyen a valódi éned?És miért nem mered megmutatni?
2020. dec. 12. 17:06
 2/11 anonim válasza:
Jó tanács ha máskor kiírsz egy ilyen kérdés...ne írd ki hogy lány vagy különben tilthatod a kanos trollokat...persze lehet hogy te is troll vagy :D
2020. dec. 12. 17:07
 3/11 anonim válasza:
Nagyon csábító.Annyit tennék hozzá, hogy ezzel nem tudom mennyi reakciót érsz el, jobb lett volna ha nem csak azt mantrázod hogy unalmas vagy, hanem csak szimplán azt, hogy beszélgetnél valakivel.16L
2020. dec. 12. 17:10
 4/11 anonim válasza:
A 16L kiírásnál már csak a 18L a jobb.
2020. dec. 12. 17:17
 5/11 anonim válasza:
Gondolom, ő sem fog válaszolni :D
2020. dec. 12. 17:37
 6/11 anonim válasza:

Szia privátban nekem le írnád a "valódi énedet"? Én is unalmas vagyok.. És ezen szeretnék változtatni. :) talán mi jól kijönénk egymásal, de az nem lehet mert messze vagyok tőled (erdély)


16f

2020. dec. 12. 17:37
 7/11 anonim válasza:
Most kb mindenki unalmas, mert a karantén alatt nem történik semmi, nincs miről meséljünk egymásnak. Én se szoktam megmutatni a valódi énem másoknak, mert annyira nem szokványos, hogy nem tudják hova tenni. Pedig semmi extra, csak szeretek valamit, amit sokan nem. Annyira szokatlan, hogy akik ezt a bizonyos dolgot csinálják is meglepődnek rajta, volt aki nem is jól reagálta le és elzavart.
2020. dec. 12. 18:07
 8/11 anonim válasza:
#7 és nekem a karanténen kívül sincs amit mesélhetnék...
2020. dec. 12. 18:28
 9/11 anonim válasza:
Én izgalmas vagyok. Nem szeretem az unalmas embereket. Ha akarod lefáraszthatsz az unalmas egyszerűségeddel.
2020. dec. 12. 18:41
 10/11 anonim válasza:

Egy tipp, lehet azért is van problémád a barátkozással, mert negatív és kishitű vagy, és ez nem túl érdekes. Legközelebb valami olyan amit próbálj, hogy:


Sziasztok, Lili vagyok 16 éves lány, a hobbim az olvasás, a magyar irodalmat, történelmi könyveket annyira nem kedvelem, de nagyon tetszenek a vörös pöttyös könyvsorozat tagjai (inkább romantikus és krimi irányzat). Inkább reál beállítottságú vagyok, a fizika kivételével ezek a tárgyak jelentősen jobban mennek mint a reál tárgyak. Kedvenc énekesnőm Ariana Grande, gyüjtőm a róla megjelenő cikkeket és képeket a magazinokból, sokat hallgatom hazafele a buszon. Sajnos az osztály közösségben nem igazán találom a helyem, és a környékünkön sincsenek velem egy koruak, így nehezen megy a barátkozás, ha kicsit magadra ismertél a leírásban kérlek írj! Szívesen ismerkednék.


Csúnyán hangzik persze, de a lényeg gyakorlatilag az, hogy eladod magad, ha unalmasnak találnak maximum megszakad a beszélgetés, de így nem is fognak írni neked, mert nem tudják ki vagy, mit szeretsz, nem is gondolnák milyen jól kijönnétek egymással. Mindig csak a pozitívat! Ki beszelgetne olyannal aki meg saját magát sem tartja érdekesnek?


És kerek mindenkit ne írjatok, nem igaz rám a fentiekből semmi. Csak a kislánynak próbáltam segíteni, igaz már annyira nem ismerem mi a trendi az ennyi idősek körében csak azt írtam amit a neten látok, de talán tampontnak nem rossz, hogy o is írjon egy hasonlót.

2020. dec. 12. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!