Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Tudnék valamilyen internetes...

Tudnék valamilyen internetes oldalon beszélgetni egy angol nyelvű személlyel?

Figyelt kérdés
Szeretném fejleszteni a szókincsem, megtanulni a nyelvhasználatot. 11 éve tanulok angolt, de nagyon szeretném kipróbálni magam, hogy tudnék értekezni.
2012. jan. 29. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Regisztrálsz valamelyik közösségi oldalon (pl. Interpals) írsz valakinek, felveszed msn-re majd előkapod a mikrofont, és felhívod az ő számítógépét.
2012. jan. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bánomisén ***** válasza:
Állandóan mindenki a Facebook-on ül, de arra senki sem használja, amire lehetne. Pedig ott lehet lájkolni olyan oldalakat, amik egyrészt beletartoznak az érdeklődési körödbe és ahol ráadásul az angol a közös nyelv. Ott beszélgetve máris gyakorolhatod a nyelvet.
2012. jan. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én fórumokon szoktam ismerkedni. Nálam ez annyira bevált, hogy kb. 2 éve ismerek egy srácot Svédországból, járt itt többször, én is kint (legutóbb szilveszterkor). Összebarátkoztam kint több emberrel. Az angolom annyira jó lett, hogy most egyetemen, angol szakon tök jól elboldogulok, egyáltalán nem érzem, hogy valami nem menne.


Őszre viszont azt tervezem, hogy elmegyek ki Svédországba szerencsét próbálni. :D Az egyik srác most tök sokat segít, kérdezősködik, hogy hogy tudnék menni.


Szóval szerintem tényleg érdemes az érdeklődéseddel kapcsolatos fórumokat nézegetni. Mondjuk én olyat is csináltam, hogy random emberekre ráírtam skype-on. Meg ott van még a sharedtalk.com.

2012. jan. 30. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!