Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Tizenéves lány vagyok és egy...

Tizenéves lány vagyok és egy olyan barátot keres, akivel nem mondjuk el, hogy kik vagyunk, se kép, se semmi, de megosztjuk egymással a napjainkat.. Kinek van kedve hozzá? :))

Figyelt kérdés

Mindenféle perverz/ pedofil seggfej kíméljen, légyszi! Olyan emberre lenne szükségem, akit nem csak a külsőségek érdekelnek, hanem maga az ember személyisége. Igazából új életet kezdek, és régebben csináltam, és nagyon sokat segített, hogy leírhattam az örömömet/ bánatomat valakinek, mert tudtam, hogy nem tudja, hogy ki vagyok és nem kellett stresszelnem a véleménye miatt. Tényleg ilyen titkos barát szerűség. :D


Amit tudni kell rólam:


-egy erős gimnáziumban tanulok, és egy ideje elvesztettem a motivációmat, ezért nem megy túl jól, de ezen elkezdtem változtatni


-fogyókúrázok


-élsportoló vagyok, és hobbi szinten csinálok egy másik sportot is


-nem rég rájöttem, hogy talán biszexuális vagyok (ezt még így tapasztalgatom, próbálom fejteni magamat)


-szeretek lelkizni és segíteni az embereknek


-alapvetően barátságos, nyitott és elfogadó vagyok, de nem a társaság közepe


-szeretek bulizni, és énekelni (de az utóbbit a körülöttem lévő emberek annyira nem díjazzák :D )


-imádom az állatokat


-nem vagyok jó a reál tantárgyakból, úgyhogy plusz pont, ha ez megy neked ;)


U.i.: Kérlek, csak akkor írj rám, ha képes vagy őszinte lenni velem mindenben! Különben nincs értelme az egésznek.


Nem- és korhatár NINCS!


Ha esetleg idővel úgy döntenénk, hogy szeretnénk egymást felfedni a másik előtt, én nyitott vagyok rá, viszont nem fogom erőltetni, ha másik fél nem akarja! Majd meglátjuk hogy alakul..


A perverz üzeneteket ignorálni fogom és automatikusan törölni! Ha elkezdünk beszélgetni, és bepróbálkozol bármilyen szexualitással kapcsolatos dologgal tiltani foglak! Úgyhogy, akik szexpartnert keresnek, azok lapozzanak tovább! Nem vagyok vevő rátok! Köszcsi❤


Korral és nemmel várom (az enyémhez hasonló) bemutatkozásokat! :)



2021. jan. 2. 00:33
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
Nagyon tetszik az ötleted. :) És az is, hogy viszonylag fiatal létedre ilyen szépen, összeszedetten fogalmazol. Ne hagyd elvenni a kedved az ötlettől. :)
2021. jan. 2. 00:45
 2/26 anonim válasza:

Nagyon szimpatikusnak tűnsz ezalapján, és már épp írtam volna a privátot, de aztán láttam a kulcsszavakban, hogy debreceni vagy (legalábbis gondolom arra utal a Debrecen szócska), és elbizonytalanodtam.

Én budapesti vagyok, és ha esetleg olyan jó viszonyba is kerülnénk egymással, hogy idővel felfednénk magunkat a másik előtt, nem valószínű, hogy tudnánk egymással személyes találkákat összehozni, ami viszont nekem elengedhetetlen egy hosszútávú barátságnál :/

2021. jan. 2. 00:46
 3/26 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszik a stílusód, ha van kedved írhatsz. :)
2021. jan. 2. 00:52
 4/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)


Tényleg saját bőrömön tapasztaltam, hogy mennyire jótékony hatással van így az ember lelkére. Kicsit talán biztonságot is ad. És végtelenül izgalmas is. :)


Pest nem egy őrült távolság, és igazából elég gyakran járok arra.. Meg a családom egyik fele ott él. Szóval ezen nem fog múlni.. ;)

2021. jan. 2. 00:59
 5/26 anonim válasza:
A kis pedó erre veri a répát xdxdxd
2021. jan. 2. 01:25
 6/26 anonim válasza:
Nekem lenne kedvem, úgyse nézek ki jól, végre valaki nem gyötörne, hogy küldjek képet. :D Írj :D
2021. jan. 2. 01:42
 7/26 A kérdező kommentje:

Akkor hívjuk életmódváltásnak. És szerintem bármelyik korban lehet új életet kezdeni. És nyilván, azért vagyok benne a találkába is akár, mert az egész kamu. A talinál meg majd álarcban leszek és szkafanderben..

És csak a 110 kgs emberek fogyózhatnak? :D


Nem nagyon értem a logikádat :((( Sajnálom


De, ha nem tetszik valakinek az ötlet, nem baj, megértem! :) Csak arra kérlek, hogy ne kezdd el itt verni magad meg engem meghazudtolni..


És igen, hidd el, nagyon jó valakivel anonim beszélni. :) Nekem tecc

2021. jan. 2. 01:46
 8/26 anonim válasza:

1. miért kötöd ki, hogy kapcsolat kizárva, ha közben rácáfolsz magad, hogy később talán mégis?

2. fogd már fel, hogy élsportolók nem fogyókúráznak, ők speciális diétán vannak. ha ezt nem tudod, akkor te nem hogy nem vagy sportoló, de még csak nem is hallottál róla mi fán terem élsportolónak lenni!

3. életmódváltás?? mármint ami apu-anyu kereteiből származik? :D Állj már le! te csak egy butus kamasz vagy, aki azt hiszi körülötte forog a világ. majd kinövöd pár év múlva.

2021. jan. 2. 01:56
 9/26 A kérdező kommentje:

Te, ha találkozol valakivel akkor össze is jössz vele? Vagy hogy működik ez nálad? 😄


És de! Élsportolók is diétázhatnak. :))


Nem vagyok köteles neked magyarázkodni...


Ha nem hiszel nekem, rendben van. Ha nem érted mi a célom ezzel az anonim dologgal (amit mellesleg elmagyaráztam már akérdésben), rendben van.


Nem kell megértened, se elfogadnod. És nyugodtan gondold azt, hogy én egy buta tini vagyok, aki azt hiszi, hogy minden róla szól. Ez a te véleményed, és bár nem is kértem ki, te megosztottad ezt, oké, nem baj. De ne haragudj, nem hat meg! :(


Sajnálom, ha úgy érzed, hogy valamin változtatni kortól függ.. Ebben nagyon nem értünk egyet!


De nem szeretnék veled acsarkodni! 🥺❤️ Úgyhogy zárjuk le a témát! Neked nem tetszik, gyanús. Megértettem!


Ne fecséreld az idődet egy butuska csitrire ;) Azalatt az idő alatt, ami alatt engem csesztetsz, pl. műveld magad!

2021. jan. 2. 02:12
 10/26 anonim válasza:

ha nem akarsz konfrontálódni, ne válaszolj! ilyen egyszerű.

utoljára mondom el: a sportolóknak összeállított speciális diéta nem fogyókúra!!!

miért nem árulod el inkább végre nekünk, hogy mi is az a titokzatos élsport, amit űzöl? csak nem kiderülne, hogy mennyire nem tudsz semmit egyetlen sportágról sem, és egy kérdés okán máris felsülnél?

találkozni akkor szokás, ha akarsz is valamit a másiktól, jól látod. senkinek nem annyira értéktelen az életideje, hogy rád pazarolja feleslegesen ócska lelkizésre. egyetlen dologban van igazad, hogy az én életidőm is drága ahhoz, hogy rád fecséreljem. így hát ki is szállok, eddig is a többiek miatt szóltam hozzá, hogy be ne nyalják ezt a mézesmázos hazugságáradatot, ami a másokra való rátelepedésed szolgálja. na pá kis szösz!

2021. jan. 2. 02:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!