Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Tizenéves lány vagyok és egy...

Tizenéves lány vagyok és egy olyan barátot keres, akivel nem mondjuk el, hogy kik vagyunk, se kép, se semmi, de megosztjuk egymással a napjainkat.. Kinek van kedve hozzá? :))

Figyelt kérdés

Mindenféle perverz/ pedofil seggfej kíméljen, légyszi! Olyan emberre lenne szükségem, akit nem csak a külsőségek érdekelnek, hanem maga az ember személyisége. Igazából új életet kezdek, és régebben csináltam, és nagyon sokat segített, hogy leírhattam az örömömet/ bánatomat valakinek, mert tudtam, hogy nem tudja, hogy ki vagyok és nem kellett stresszelnem a véleménye miatt. Tényleg ilyen titkos barát szerűség. :D


Amit tudni kell rólam:


-egy erős gimnáziumban tanulok, és egy ideje elvesztettem a motivációmat, ezért nem megy túl jól, de ezen elkezdtem változtatni


-fogyókúrázok


-élsportoló vagyok, és hobbi szinten csinálok egy másik sportot is


-nem rég rájöttem, hogy talán biszexuális vagyok (ezt még így tapasztalgatom, próbálom fejteni magamat)


-szeretek lelkizni és segíteni az embereknek


-alapvetően barátságos, nyitott és elfogadó vagyok, de nem a társaság közepe


-szeretek bulizni, és énekelni (de az utóbbit a körülöttem lévő emberek annyira nem díjazzák :D )


-imádom az állatokat


-nem vagyok jó a reál tantárgyakból, úgyhogy plusz pont, ha ez megy neked ;)


U.i.: Kérlek, csak akkor írj rám, ha képes vagy őszinte lenni velem mindenben! Különben nincs értelme az egésznek.


Nem- és korhatár NINCS!


Ha esetleg idővel úgy döntenénk, hogy szeretnénk egymást felfedni a másik előtt, én nyitott vagyok rá, viszont nem fogom erőltetni, ha másik fél nem akarja! Majd meglátjuk hogy alakul..


A perverz üzeneteket ignorálni fogom és automatikusan törölni! Ha elkezdünk beszélgetni, és bepróbálkozol bármilyen szexualitással kapcsolatos dologgal tiltani foglak! Úgyhogy, akik szexpartnert keresnek, azok lapozzanak tovább! Nem vagyok vevő rátok! Köszcsi❤


Korral és nemmel várom (az enyémhez hasonló) bemutatkozásokat! :)



2021. jan. 2. 00:33
1 2 3
 21/26 anonim válasza:

Szabad még jelentkezni?? :)

18/L

2021. jan. 2. 21:25
 22/26 anonim válasza:
Valakinek (vissza)írt már amúgy a Kérdező??
2021. jan. 3. 14:58
 23/26 anonim válasza:
Jaja, nekem, de már el is tűnt...
2021. jan. 3. 15:30
 24/26 anonim válasza:
Dehogy ír vissza, ez egy gyökér.
2021. jan. 5. 16:22
 25/26 anonim válasza:
Szia ha akarod írj és megbeszeljuk privátban
2021. márc. 4. 07:46
 26/26 anonim válasza:
Ez egy troll, és ráadásul pasi xdxdxd
2021. márc. 4. 13:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!