Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Tizenéves lány vagyok és egy...

Tizenéves lány vagyok és egy olyan barátot keres, akivel nem mondjuk el, hogy kik vagyunk, se kép, se semmi, de megosztjuk egymással a napjainkat.. Kinek van kedve hozzá? :))

Figyelt kérdés

Mindenféle perverz/ pedofil seggfej kíméljen, légyszi! Olyan emberre lenne szükségem, akit nem csak a külsőségek érdekelnek, hanem maga az ember személyisége. Igazából új életet kezdek, és régebben csináltam, és nagyon sokat segített, hogy leírhattam az örömömet/ bánatomat valakinek, mert tudtam, hogy nem tudja, hogy ki vagyok és nem kellett stresszelnem a véleménye miatt. Tényleg ilyen titkos barát szerűség. :D


Amit tudni kell rólam:


-egy erős gimnáziumban tanulok, és egy ideje elvesztettem a motivációmat, ezért nem megy túl jól, de ezen elkezdtem változtatni


-fogyókúrázok


-élsportoló vagyok, és hobbi szinten csinálok egy másik sportot is


-nem rég rájöttem, hogy talán biszexuális vagyok (ezt még így tapasztalgatom, próbálom fejteni magamat)


-szeretek lelkizni és segíteni az embereknek


-alapvetően barátságos, nyitott és elfogadó vagyok, de nem a társaság közepe


-szeretek bulizni, és énekelni (de az utóbbit a körülöttem lévő emberek annyira nem díjazzák :D )


-imádom az állatokat


-nem vagyok jó a reál tantárgyakból, úgyhogy plusz pont, ha ez megy neked ;)


U.i.: Kérlek, csak akkor írj rám, ha képes vagy őszinte lenni velem mindenben! Különben nincs értelme az egésznek.


Nem- és korhatár NINCS!


Ha esetleg idővel úgy döntenénk, hogy szeretnénk egymást felfedni a másik előtt, én nyitott vagyok rá, viszont nem fogom erőltetni, ha másik fél nem akarja! Majd meglátjuk hogy alakul..


A perverz üzeneteket ignorálni fogom és automatikusan törölni! Ha elkezdünk beszélgetni, és bepróbálkozol bármilyen szexualitással kapcsolatos dologgal tiltani foglak! Úgyhogy, akik szexpartnert keresnek, azok lapozzanak tovább! Nem vagyok vevő rátok! Köszcsi❤


Korral és nemmel várom (az enyémhez hasonló) bemutatkozásokat! :)



2021. jan. 2. 00:33
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Oké.. Ezt jól megmondtad! ❤️ Ha nagyon tudni szeretnéd, tollaslabdázok. 🥰 És egy betegség miatt felszedtem 10 kg-t, amit fogyókúrával, most így gyógyulásom után, tudok helyreállítani. És igen, utána jön vissza a megszabott étrend, ez igaz.


Nagyon sérültnek tűnsz lelkileg, hogy ennyire szitkozódsz egy idegennel, akit ráadásul nem is ismersz.. Azt gondolod, hogy a világban minden fekete fehér...sajna nem így van!


De nagyon örülnék, ha mostmár befejeznéd a tartalmak gyártását ezen kérdés alatt! Nagyon sértő, és primitívnek is tűnsz.

2021. jan. 2. 02:41
 12/26 anonim válasza:
Ez egy troll kérdés mit veszekedsz vele😀
2021. jan. 2. 02:43
 13/26 A kérdező kommentje:
Meg az is fura, hogy te csak akkor talizol valakivel, ha kapcsolatot szeretnél vele.. Akkor együtt vagy anyukáddal, apukáddal, ha van tesód, akkor vele is, az esetleges gyerekeddel, az összes barátoddal. Háremet tartasz vagy mi? :D
2021. jan. 2. 02:44
 14/26 A kérdező kommentje:
Ha troll, ha nem.. Elég gáz, hogy ilyenek megfogalmazódnak benne szerintem.. Meg ez így miért jó neki? 😂😩
2021. jan. 2. 02:47
 15/26 A kérdező kommentje:
Vagyis, ha meg is fogalmazódik, akkor miért írja le...
2021. jan. 2. 02:48
 16/26 anonim válasza:
Jajj, istenem, de rohadt frusztráltak itt néhányan :D :D
2021. jan. 2. 07:18
 17/26 anonim válasza:
Nem rossz ötlet.
2021. jan. 2. 09:12
 18/26 anonim válasza:

Ha irsz nekem privit, és tényleg nincs se kor se nem határ akkor belevághatunk


40F

2021. jan. 2. 10:39
 19/26 anonim válasza:
Ez kamuuuu, ébresztő xdxd
2021. jan. 2. 10:59
 20/26 anonim válasza:
Szia. Én szívesen levelezek veled, ha gondolod írj.
2021. jan. 2. 14:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!