Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van olyan, akit érdekel a...

Van olyan, akit érdekel a vadászó-halászó-gyűjtögető életmód, vagy ehhez kapcsolódó életviteli formák?

Figyelt kérdés
Szívesen ismerkednék ilyen emberekkel. Sokan emlegetik a bushcraftot, de azt hiszem ez messze elmaradottabb szint, mint amit én keresek, kivéve, ha nagyon komoly szinten csinálod. Valaki?

2021. jan. 3. 16:19
 1/9 anonim válasza:
Ha húst akarsz,miért nem veszed meg a boltban?Miért kellene pluszba még néhány állatnak meghalnia amiatt,hogy te jól érezd magad?
2021. jan. 3. 16:35
 2/9 anonim válasza:
Amikor véglegesen tele van az ember töke a társadalommal elég vonzó lehetőségnek tűnik...csak viszonylag kevés az olyan terület ahol művelni lehetne,ami abszurd módon pont azért van mert az emberi populáció túlszaporodott és mindent kontroll alatt tart.
2021. jan. 3. 16:40
 3/9 A kérdező kommentje:

1-es, nem gond, ha nem érted, hogy miről szól, de akkor felesleges hozzáfűznöd bármit szerintem. A civilizált társadalom hústelepeit láttad már? Ha én vadászok, szinte minden részét felhasználom az állatnak, ellenben a modern emberek többségével...

2-es: Igen, elég kevés a lehetőség rá, de én is például külföldön csinálok ilyet, olyan területen, ahol máig sok az aránylag érintetlen vadon. Ismerek is egy társaságot, akik próbálnak ott egy közösséget létrehozni, de elég kevés sikerrel. Nagyon kevés embert ismerek, akiket érdekel az ilyesmi, ezért örülnék, ha találnék olyat, aki legalább valamelyest mozog ebben a témában.

2021. jan. 3. 16:46
 4/9 anonim válasza:
Kérdező:Te nem érted szerintem,hogy ha már egy állatnak amúgy is megkellett halnia,akkor neked miért nem jó annak a húsa?Nem,te élvezetből ölsz,nem a húsért.
2021. jan. 3. 16:57
 5/9 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy te ezt így tudod, további szép napot!
2021. jan. 3. 17:07
 6/9 anonim válasza:
5.:Azt kétlem.Én örülnék,ha te is így gondolnád.
2021. jan. 3. 17:14
 7/9 anonim válasza:
Érdemes elmerülni kicsit a hely ökoszisztéma tanulmányozásában. Rengeteg hasznositható növény illetve gomba faj Van. Uez vonatkozik az állatokra,csak ott nincs rizikó ,hogy valami mérgezōt fog ki az ember.
2021. jan. 3. 19:41
 8/9 A kérdező kommentje:
Üdv! Igazából azért tettem az Ismerkedés kategóriába, mert ez a célom a témával :) Nem kezdő vagyok, hónapokig éltem a természetben már több körben is, csak jó lenne találni másokat, akiket szintén érdekel. Sajnos kevesekkel tudok erről beszélgetni.
2021. jan. 3. 19:45
 9/9 anonim válasza:
Engem érdekel, csináltam is tavaly egy hónapot. Jópár éve 9 hónapig nyomtam, életem legszebb időszaka volt. Sajnos nehéz jó helyet találni.
2021. márc. 23. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!