Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ha össze akarok barátkozni...

Emc ^^ kérdése:

Ha össze akarok barátkozni egy ismeretlen emberrel, hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
<3

#Ismeretlenekkel barátkozás
2021. ápr. 8. 20:19
 1/6 anonim válasza:
Élőben vagy írásban barátkoznál vele? Jelenleg milyen a viszonyotok, ismer téged vagy tök új lenne?
2021. ápr. 8. 20:22
 2/6 anonim válasza:
Hát így. Jól csinálod.
2021. ápr. 8. 20:34
 3/6 anonim válasza:
Sok mindentől függ! Mennyire ismeretlen? Van-e valami közös? Vagy látod mindennap? Tudsz róla valamit?
2021. ápr. 8. 20:43
 4/6 anonim válasza:
Írj nekem
2021. ápr. 8. 20:55
 5/6 anonim válasza:
Nem tudom... Nekem az iylenek mindig a semmiből jöttek... Tudatosan soha nem tudta barátkozni..... A legjobb barátom elkezdte mondani hogy elkezde a leauge of legendset... Én örültem mert senkivel nem tudtam róla beszélni... És idő után kialakult a jóbarátság...
2021. ápr. 17. 23:04
 6/6 jiester válasza:
Fogalmam sincs hogy megy ez😭😭😭 de azt vettem észre, hogy az extrovertált emberek először mindig megdicsérik valamid. Eléggé felszínesen beszélnek, de könnyen kezdeményeznek és csevegnek.
2022. nov. 24. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!