Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Kijelenthető, hogy tulajdonkép...

Kijelenthető, hogy tulajdonképpen a társkeresés nem más mind a különbözőféle osztályrétegek egymás között folyamatos harca?

Figyelt kérdés

A társkeresés tulajdonképpen osztályharc.


Vannak a tőkések. Ők tartoznak a burzsoázia osztályába. Ezek azok a sikeres, gazdag, jóképű és vonzó férfiak, akikért sorban állnak a nők, és hetente váltogatják a partnereiket. Tehát úgymond nagy mennyiségű felhalmozott tőkével rendelkeznek.


És vannak a munkás-dolgozó rétegbe tartozó férfiak, akiket az élet nehézségei töviskoszorúként fojtanak el és az életük a folyamatos küzdelemről szól. Azok a férfiak, akik lényegében átlag félévente találnak maguknak partnert/párt.


És vannak az osztályon kívüliek. Azok, akik felülemelkedtek az osztályérdekeiken és már csak mint kívülállók szemlélik az egész rothadó rendszert. Mint ennek a kérdésnek a kiírója is.


Csak én látom így vagy más is?



2021. márc. 17. 03:13
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
Ha ez a pasiknál így van, akkor hogy van a nőknél?
2021. márc. 17. 03:26
 2/32 A kérdező kommentje:

#1


A társkeresésben a pasik törnek a nőkért. Nézd csak meg ezt az oldalt is. Egy nő tíz-húsz privátot kap kapásból, míg egy férfi egyet sem, vagy maximum más meleg férfiaktól.


De mondhatom a tindert vagy emlékezz vissza a korona előtti időkre, a klubokra. Mindenütt a férfiak közti osztályharcról volt szó a nők megszerzéséért.

2021. márc. 17. 03:40
 3/32 A kérdező kommentje:

És a legszomorúbb, hogy a jelenlegi konzumizmus-központú kapitalizmusnak az az érdeke, hogy a nők mint "tőke" funkcionáljanak. Tehát ahogyan a tárgyak és a pénz felhalmozható anyagi tőke, ugyanúgy a jelenlegi kapitalista rendszer is a nőkből igyekszik anyagi tőkét formálni.


Ennek manifesztációját láthatjuk a különböző reklámokban, ahol sokszor csak női testrészek vannak vagy a nők mint megvásárolható termékeket állítják be.

2021. márc. 17. 03:44
 4/32 anonim válasza:
Hát szerintem ez csak részben igaz, mert a nők vérremenő küzdelmeket tudnak folytatni a kiszemelt pasikért.
2021. márc. 17. 03:49
 5/32 anonim válasza:
Teso túl bonyolítod a dolgokat. A társkeresés is hülyeség. Aki neked való az ugyis jön magától (persze nem a négy fal között ülve) amúgy meg az őskor óta a férfi vadász a nő válaszja ki h ki neki a legjobb. Ezt el kéne már fogadni.🤷‍♀️🤷‍♀️ Ráadásul a legtöbb pasi elkorcsult is. Naponta akár 20 csajnak is bedobják ugyanazt a szar szöveget.😂 Mind1 ki csak legyen már valaki alapon. Ha meg normálisan el utasítom őket akkor is szidnak h miaz h nem nyitom szét a lábam nekik😅😅
2021. márc. 17. 03:54
 6/32 A kérdező kommentje:

"Aki neked való az ugyis jön magától"


Ez gyakori tévhit a férfiak esetében. Nem hiába szinte mindig nők írnak ilyeneket.

De nem csoda mivel teljesen eltérő osztályrétegekben mozgunk.


Ugyanis én társkeresési piacgazdaságtani értelemben véve a legalacsonyabb osztályba tartozom. Nem jött senki. És nem is fog. Az a mondás, hogy "majd úgyis jön valaki" kizárólag a nőkre és a felső burzsoázia osztályába tartozó férfiakra érvényes csak.

Ezt onnan tudom, hogy volt egy időszak az életemben, amikor hirtelen nagy mennyiségű anyagi tőke állt rendelkezésemre, így szexuálpiaci értelemben véve is a felsőosztályhoz tartoztam. Akkor több nővel szexeltem/volt viszonyom mint máskor egész életemben együttvéve.

Ezért én jobban átlátom a Rendszert, mivel mindkét oldalról megtapasztaltam az osztályharcot.

2021. márc. 17. 04:43
 7/32 anonim válasza:

Szerintem igazad van, jól látod a dolgot. Kérdés, hogy ettől a tudattól boldog vagy-e, és mit kezdesz magaddal kívülállóként.


Hogy hullottál ki apiacgazdaságtani és szexuálpiaci felsőosztályból?

2021. márc. 17. 05:19
 8/32 A kérdező kommentje:

#7


Az a mennyiségű tőke elfogyott azóta.


Boldognak nyilván nem vagyok boldog. De legalább nem dugom a fejem a homokba.

2021. márc. 17. 05:28
 9/32 anonim válasza:
helyette idejösz észt osztani. sokkal jobb. hány könyvet olvastál mostanában?
2021. márc. 17. 05:33
 10/32 anonim válasza:

Ha egyszer sok pénzed volt, akkor tudod, hogyan tehetsz szert rá, vagyis ezen könnyen tudsz változtatni, ha megvan a magadhoz való esze.


Most egyébként belegondoltam az eddigi kapcsolataimba. A tőke szerintem akkor ennyire fontos szempont, ha a nő meg akar állapodni, esetleg hajlandó utódokat is világra hozni. A szexhez nem tőke kell elsősorban, hanem jó test, ápolt külső és ügyesség az ágyban.


7-es voltam.

2021. márc. 17. 05:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!