Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Mit csináljak? Hogyan legyek...

Mit csináljak? Hogyan legyek én is a barátja?

Figyelt kérdés
Jött egy új lány az osztályba és az egyik legjobb barátnőm vele foglalkozott egész nap és velem nem, a másik barátnőjével sem.Vagy valaki tudna írni hogy hogyan legyek én is az új lány barátja. Mert nem tudok sehogy vele beszélni.
2021. máj. 10. 16:14
 1/5 anonim válasza:
Úgy ahogy a legjobb barátnőd. Vagy kérd meg a legjobb barátnőd, hogy mutasson már be neki is. Ez olyan bomyolult?
2021. máj. 10. 16:48
 2/5 A kérdező kommentje:
1. Már beszélgettem vele picit de néha a barátnőm csak úgy ott hagy és elrángatja magával az új lányt.
2021. máj. 10. 17:40
 3/5 anonim válasza:
Dedó...
2021. máj. 10. 18:50
 4/5 anonim válasza:

Utolsó hozzászóló: Nem dedó. A kérdező most ebben a korszakban van, és most ilyen problémái vannak. Te is voltál ennyi idös...


Kérdezőnek:

Semmit. Miért akarsz a barátja lenni az új lánynak? Gondolom azért nem tudsz vele beszélgetni mert nem akar veled beszélgetni. Se az új lány, se a legjobb barátod. A legjobb barátod azért nem mert "talált egy érdekesebb" barátot. (De ez csak az újdonság varázsa, el szokott múlni... többnyire) Szóval ne csinálj magadból pincsikutyát és ne futkoss utánuk (mert ezt még külön élvezik is), hanem figyelj inkább magadra. Olvass, csinálj programokat mondjuk a legjobb barátod másik barátnőjével akivel szintén nem beszél... vagy szerezz új barátokat. Az ilyen barát aki csak úgy eldob egy újért nem igazi barát. Lehetséges hogy egy idő után "ráun" az új lányra, és megpróbálja visszakönyörögni magát hozzád, de azt hogy ezt engeded e neki az már csak rajtad múlik.

2021. máj. 11. 11:54
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat és már sikerült. A barátom lett úgy hogy kérdeztem tőle hogy hogy vagy meg mindig én köszöntem neki.
2021. máj. 14. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!