Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki bejön, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AreYouGoodBro kérdése:

Van egy lány aki bejön, de van barátja. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az osztályban minden lány azt mondta hogy én vagyok a legszebb az osztályba, többen is mondták már.. Viszont bejön az egyik lány akinek viszont van barátja...

El is vittem moziba nemrég, van esélyem?



2019. szept. 12. 20:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Van barátja, ezen mit nem lehet érteni?

Majd ha nem lesz akkor hajrá.

2019. szept. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Van barátja. Ennyi. Majd ha nem lesz,akkor probálkozz,addig ne.
2019. szept. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Már ráhajtott az ilyen palikat úgy ba*nám szájba a nővel együtt,hogy csak így elmegy egy ilyen senkivel moziba.
2019. szept. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
3#, Az a “senki” 5 éve ismeri és nagyon jó barátok..
2019. szept. 12. 21:42
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
#4 Érdekes, hogy mégse téged választott, belegondoltál miért, te egoista majom? Ha meg úgy érzed te vagy a világ teremtője akkor nagyon el vagy tévedve, különben is a véleményünket kérdezted.
2019. szept. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Véleményt kérdeztem nem pedig azt, hogy mekkora egy köcsög vagyok. De ha már itt járunk, akkor hiába van barátja ha én vittem el moziba...
2019. szept. 12. 21:56
 7/17 anonim ***** válasza:

Veszekedtek a semmin...

És abba belegondoltál már hogy a mostani barátjával ezt csinálja (nekem az sok lenne ha a párom mással mozizvatna) akkor veled szerinted nem fogja ha esetleg össze jön a dolog? Vagy ha pl elcsábítod akkor szerinted mellőled más nem fogja tudni elcsábítani? Aki egyszer valamit megtesz az megteszi mégegyszer is, még ha mással is. Persze van kivétel de az extra ritka.

2019. szept. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem azért ment el veled moziba, mert nem akar tőled semmit - az viszont nem túl korrekt tőle, hogy több vasat tart a tűzben.

Mit csinálj? Csókkal próbálkoztál már? :D

2019. szept. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
#6 Azért az is sokat elárul a csajról, hogy más srácokkal jár mozizni.
2019. szept. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Jah, és elfelejtettem írni hogy velem akar keringőzni... Miközben van barátja. Nem tudom mit akarhat🤷🏾‍♂️
2019. szept. 13. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!