Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hol lehet normális emberi...

Hol lehet normális emberi kapcsolatokra igényes, kedves hölgyet találni kizárólag barátkozás céljából? 50-es férfi.

Figyelt kérdés
2021. máj. 30. 21:40
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem mindenki. Én például nem akarok.
2021. jún. 1. 16:07
 12/18 anonim válasza:

Tisztelt Kérdező!


Nem rosszindulat, csupán tapintatlanságnak érezhetted részemről, hogy mentem mások elgondolásai után. Sokféleképpen lehet értelmezni a szavakat...


A Hölgyek egészen másképpen állnak a élet dolgaihoz, mint az Urak. Maradjunk ennyiben szerintem.



Üdv:

47/N

2021. jún. 5. 06:24
 13/18 A kérdező kommentje:
Milyen szánalmas magyarázkodás!
2021. jún. 7. 13:14
 14/18 anonim válasza:

Ha ez szánalmas magyarázkodás, akkor nem nálam van a hiba!


Minden jót kívánok Kedves Kérdező! Remélem megtalálod a számításodat az életben. Sok boldogságot kívánok azzal a Hölggyel, akivel elsőre megértitek egymást.


Ui: egyébként pedig általánosságokat fogalmaztam meg csupán. Ettől ennyire kifakadni értelmetlen dolog. Bocsánatkérésnek is felfoghattad volna az írásomat, de valószínűleg nem értjük egymást. Ez van.


Üdv:

47/N

2021. jún. 7. 16:33
 15/18 anonim válasza:

Még annyit hozzátennék a történethez, hogy éppen MOST HASZNÁLJA KI az alkalmat egy jogi segítő személy, hogy egyfajta kiszolgáltatott helyzetben ÓCSKA AJÁNLATOKAT tegyen nekem - amikor az Asszonykájával éppen békülőfélben van.


Én nem bántani akartalak Kérdező, DE NEKEM IS HASONLÓ TAPASZTALATAIM vannak, mint a "férfiellenes" válaszolóknak. A legsegítőkészebbnek tűnő embereimről derül ki, hogy TÖBBET AKARNAK TITOKBAN, mint amennyit illenék... szóval erről ennyit.


Ismét 47/N voltam.

2021. jún. 7. 19:37
 16/18 A kérdező kommentje:

Tisztelt 47/N!


Azt gondolom, a kérdésemben fel voltak tüntetve azok a kritériumok, amelyeknek megfelelő válaszokat vártam volna. Olyanok írtak, akik ezeket kiforgatták, majd jól eső érzéssel belerúgtak egy ismeretlenbe. Névtelenség mögé bújva, jól szórakozva. Úgy érezték leleplezték a valódi szándékomat! Amiről valójában fogalmuk sem volt.

Aki erre az oldalra merészkedik, annak számolnia kell ezzel. Megbélyegzik ismeretlenül. Ez hozzá tartozik a mai világunkhoz. Amely egy rideg, nagyrészt érdekek diktálta kapcsolatokból áll. Sokan csalódnak és ezt gyakran másokon vezetik le. Aki másokat bánt, megbélyegez, annak az esetek többségében a világgal és önmagával van baja.

Az is igaz, sok férfi csak kihasználja, majd eldobja a nőket!

Nincs és soha nem volt ilyen szándékom.

Csupán emberi kapcsolatokra igényes, még némi kedvességgel rendelkező hölgyet kerestem volna, beszélgetés, barátkozás céljából. Nem szeretőnek, kizárólag barátnak. Azt gondolom sokunknak lenne erre igénye, csak kevesen merik felvállalni.

2021. jún. 8. 14:36
 17/18 anonim válasza:

Tisztelt Kérdező!


Ezért is írtam, hogy TISZTA SZÍVEMBŐL kívánom a legjobbakat! Rosszat nem kívánhatok senkinek, mert az visszaszáll... na, szóval nem egyszerű.


Ui: remélem, hogy már kaptál privátban megfelelő jelentkezőket és elindult az ismerkedés.


Üdv:

47/N

2021. jún. 9. 07:01
 18/18 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Érdeklődnék, hogy milyen siker koronázta az erőfeszítésedet eddig? Volna kedved beszámolni róla? (Még egyszer sajnálom, ha esetleg tapintatlan voltam...)


Üdv:

47/N

(Miriam nicknév)

2021. jún. 15. 07:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!