Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Férfiak! Volna kedvetek...

Férfiak! Volna kedvetek ismerkedni egy introvertált, csöndes, önbizalomhiányos lánnyal?

Figyelt kérdés
2021. jún. 2. 16:07
1 2 3 4
 11/35 anonim válasza:
Ha a kor 28-39 év közti, akkor igen.
2021. jún. 2. 19:20
 12/35 anonim válasza:
Háát... jó eséllyel te is csak a jóképű és menő csávókra buksz, mint kb. minden nő, az átlagos férfiaknak még a hozzád hasonló nyuszikáknál sincs esélyük. Arról meg már nem is beszélek, hogy valószínűleg folyamatosan nekünk kellene kompenzálnunk az önbizalomhiányodat, bizonygatni neked, hogy elfogadunk olyannak, amilyen vagy, amit viszont te úgysem hinnél el. Rengeteg időnk és energiánk elmenne a nagy semmire, mert lefuttatnál velünk ezer felesleges kört, mielőtt szó nélkül lelépnél a beszélgetésből, vagy mielőtt kiderülne, hogy képtelen vagy megbízni bárkiben is, és élből elutasítanád a közeledést.
2021. jún. 2. 19:31
 13/35 anonim válasza:
Utolsó ezt milyen szépen összefoglaltad, teljesen magamra ismertem :D
2021. jún. 2. 19:37
 14/35 anonim válasza:
Szegény egy sort nem írt még ide, csak a kérdést, és máris hogy ki lett elemezve, meg elhordva mindennek:(
2021. jún. 2. 19:39
 15/35 anonim válasza:
#13: Sajnos már van tapasztalatom e téren. Egyébként a kérdezőnek szerencséje van, hogy nőnek született, mert még ilyen adottságok mellett is x+1 csávótól fog üzenetet kapni. Ha viszont egy férfi írta volna ki ugyanezt, akkor már ízekre szedték volna.
2021. jún. 2. 19:41
 16/35 anonim válasza:
#14: Ha majd te is rengeteg időt és energiát b@szol el arra, hogy az ilyen nőket megpróbáld megismerni, végtelenül türelmes és normális vagy velük, mégis csak a hárítást meg az eltűnést kapod jutalmul, akkor valószínűleg neked is más lesz a véleményed.
2021. jún. 2. 19:43
 17/35 anonim válasza:
Ha viszont ez a vélemény általánosan, akkor minek írni? Ha meg írtok neki, akkor meg el kell fogadni, hogy lehet hogy ő olyan. De ha nem, és megy a fröcskölés, attól kinek lesz jobb?
2021. jún. 2. 19:46
 18/35 anonim válasza:
#17: Értem, szóval akkor az is baj, ha valaki meg akarja őket ismerni (én már nem akarom, eleget tudok róluk), de ha meg mindenki telibe sz@rná őket, akkor azért hápognátok, hogy minden faszi csak a menő nőket akarja. Szóval úgyis beleköttök mindenbe, akármit is csinálunk. Én elfogadnám, hogy ki milyen ember, ha mondjuk nem hülyítenének, nem ígérgetnének, hogy egyszer találkozhatunk, nem tilitoliznának heteken-hónapokon keresztül, hogy majd TALÁN feloldódnak egyszer stb. Tapasztalataim szerint az ilyen nőkkel nem lehet ötről a hatra jutni, éppen elég vert már át közülük.
2021. jún. 2. 19:55
 19/35 anonim válasza:
Nem az a baj, ha meg akarod ismerni, az a baj, hogy még egy szót nem beszéltél az adott emberrel, de már leírod. Egy kaptafa alá húzol minden olyan embert, aki kiir egy ilyen kérdést?
2021. jún. 2. 20:01
 20/35 anonim válasza:
#19: Eddig még gyakorlatilag alig találtam olyan embereket, akik hasonló kvalitások mellett ne az általam leírt módon viselkedtek volna, és ne azt éreztem volna, hogy elpazaroltam rájuk az időmet és az energiámat, ráadásul nem egyszer még lelki sérülést is okoztak. Mindezt úgy, hogy nem egy, nem két ilyen beszélgetésem volt már. Ha mész az utcán, és tíz ember egymás után szembeköp, akkor valószínűleg a tizenegyedikről is ugyanezt fogod feltételezni.
2021. jún. 2. 20:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!