Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Férfiak! Volna kedvetek...

Férfiak! Volna kedvetek ismerkedni egy introvertált, csöndes, önbizalomhiányos lánnyal?

Figyelt kérdés
2021. jún. 2. 16:07
1 2 3 4
 21/35 anonim válasza:
Okés, és akkor amit most te csináltál az az, hogy jött valaki szembe az utcán, és már messziről elkezdtél kiabálni, hogy hé, ez az ember szembeköp mindenkit.
2021. jún. 2. 20:29
 22/35 anonim válasza:
Én nőként(hasonló típus vagyok, mint a kérdező) sok mindenben egyetértek a #12-es válaszolóval és megértem, hogy miért ítéli el az ilyen ismerkedéseket, bár sok mindennek oka van és sajnos sok lány, nő tényleg csak lelép, vagy a kifogásokat keresi ilyen esetekben, vagy szimplán felszívódik, mert nem meri leírni, hogy bocs, de mégsem akarok ismerkedni, vagy csak időtöltésnek használtalak, stb.
2021. jún. 2. 20:31
 23/35 anonim válasza:
#21: Jó, akkor mindjárt sírva fakadok, és hamut szórok a fejemre. Naiv koromban az ötödik, hatodik, hetedik stb. ilyen eset után is azt mondtam, hogy oké, a következő majd biztosan más lesz. De nem lett más a nyolcadik, a kilencedik stb. sem. Ezek után senkiről sem vagyok hajlandó feltételezni, hogy ő nem olyan, mint az összes többi. Én erre az ügyre nem szeretnék több szót vesztegetni, leírtam, hogy milyennek tippelem az illetőt, és vállalom a véleményemet. Bőségesen vannak tapasztalataim, ezek alapján pedig ki merem jelenteni, hogy jó eséllyel milyen lehet valaki, aki ilyen kritériumokkal illeti magát. Részemről lezártam a dolgot, engem nem te fogsz meggyőzni a véleményem helytelen jellegéről, hanem egy olyan ember, aki a TETTEIVEL bizonyít, márpedig eddig nem igazán találkoztam ilyennel.
2021. jún. 2. 20:37
 24/35 anonim válasza:
ok.
2021. jún. 2. 20:39
 25/35 anonim válasza:
#22: Ha valaki őszintén megírná (azaz még csak a szemembe sem kellene néznie), hogy nem vagyok elég szimpatikus neki, vagy hogy vannak félelmei, vagy hogy nem akar ismerkedni, azt még megérteném. Sok ilyen lányt próbáltam biztatni, elfogadni, éreztetni velük azt, hogy kíváncsi vagyok rájuk, hogy ha esetleg bármilyen múltbeli problémával küzdenek, azt is elfogadom, de semmi értelme sem volt. Ugyanúgy leléptek szó nélkül, vagy ha közeledni próbáltam feléjük (hozzátenném: nem úgy, hogy egyik nap elkezdtünk beszélni, és másnap már randira hívtam őket), akkor rögtön behúzták a kéziféket. Én meg addigra kezdtem többet érezni irántuk, és r0hadt sz@r érzés volt, hogy nem csak rengeteg időt és energiát pazaroltam el a semmire, de még annyira sem méltattak x hét után, hogy legalább őszinték és tisztességesek merjenek velem lenni. És amikor arra ébredsz, hogy másnap már nem jön válasz attól, akivel előző este még jót beszélgettetek, és nem érted, hogy a másik ember gondolkodása mitől változott hirtelen és indokolatlanul 180 fokot, az nagyon rossz érzés. Amikor már hozzászoksz ahhoz, hogy teljesen jól elbeszélgetsz valakivel, és reménykedsz, hogy vele talán kialakulhat valami, de aztán ő egyik napról a másikra szó nélkül lelép, te meg várod a válaszát, mint egy idióta, akkor sérül a lelked.
2021. jún. 2. 20:47
 26/35 A kérdező kommentje:
Férre értettétek a kérdést...nem írtam olyat mint hogy lány volnék. A kérdés inkább a férfiak ideáljáról szólna de 19 üzenetek jöttek és ismerkedés miatt. De a 19 üzenetek is utalnak a dologra mint hogy a neten mimimális esélye volna az ismerkedésnek a másik nem irányába a kérdés hogy miért tolódott úgy az arány hogy annyival több férfiak ismerkednének. A nők miért nem akarnak ismerkedni férfiakkal? Mert hasonlóan sok single nőknek kéne lenni mint férfiaknak.
2021. jún. 2. 21:18
 27/35 anonim válasza:
Na jó, ezen kiégtem. xD
2021. jún. 2. 22:06
 28/35 anonim válasza:
XDDD én is!
2021. jún. 2. 22:39
 29/35 anonim válasza:
Kíváncsi lennék, a kérdező milyen szerre állt rá, néha nekem is jól jönne.
2021. jún. 2. 22:45
 30/35 anonim válasza:
A kérdező nyilván nem magyar anyanyelvű. Ez az állapot közel 8 milliárd embert érint a bolygón, úgyhogy nem kellene pusztán ezért megszólni.
2021. jún. 3. 01:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!