Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Mennyire működik itt a barátko...

Mennyire működik itt a barátkozás, ismerkedés? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Nem azokra gondolok akik közös programokra keresnek barátokat, hanem akik csak a virtuális térben akarnak barátkozni.

Mert élőben látjuk kivel, milyen emberrel állunk szemben, de neten, anonim módon ráadásul...


2021. jún. 6. 00:22
1 2
 1/13 anonim válasza:

Ha valakivel elkezdesz beszélgetni, akkor hamar rájössz, hogy tudtok-e közös hangot találni. Ez nem olyan gyakran történik, de azért megtörténik néha.

Személy szerint én ilyen 90%-ban nem működik, 10%-ban működik arányra osztanám

2021. jún. 6. 00:25
 2/13 anonim válasza:
Nekem pont azért nem működik mert nem tartok netes havert aztán amikor a tali alól kibujó félnek ezt elmondom, találd ki ki lesz a 💩😁
2021. jún. 6. 01:59
 3/13 anonim válasza:

Egy embert ismertem meg itt, akivel azóta legjobb barátok lettünk. Ez egy hatalmas pozitívumnak könyvelhető el szerintem.


De rajta kívül nem igazán jött be senkivel. A virtuális barátságok tök jók, de előbb utóbb kifogytok a témákból és jól jönnének közös programok, események, bármi. Ehhez pedig nem árt, ha van valami közös érdeklődési körötök, amire tudtok támaszkodni.

Én úgy tapasztaltam, hogy tök sokan találkozó előtt beijednek és visszamondják. Azzal sosem volt gondom, hogy ki-milyen, mert mielőtt élőben találkoznék bárkivel is, hosszas levélváltáson megyünk át, amikoris megtudom, hogy nem egy baltás gyilkosról van szó. A külső pedig nálam tök mindegy, amíg ápolt emberekről beszélünk és ezzel szerintem mindenki így van (már ha persze barátságot keresünk és nem ilyen titkos szándékkal párkapcsolatot), de őszintén szólva még sosem kellett csalódjak az emberekben ezt illetően.

2021. jún. 6. 06:02
 4/13 anonim válasza:

Én egy nagyon jó barátnőt találtam, aki TÉNYLEG SEGÍTENE SZEMÉLYESEN KRITIKUS ÉLETHELYZETEMBEN - de a földrajzi távolság nehézkessé teszi az akár mindennapi találkozást..


Ráadásul a CSALÁDI ÉLETE mellett teszi ezt a segítséget. Rendkívül jóindulatúnak találom telefonos beszélgetés alapján. Idősgondozó a szakmája. Nagyon szociális típusú, szívét-lelkét kitenné másokért,

megnyugtató Vele a beszélgetés.


Személyesen még nem találkoztunk, de tervezzük a nyár folyamán - legalábbis Ő vetette fel az ötletet. Egyidősek vagyunk majdnem, fél év korkülönbséggel.


Én 47/n Ő 47 és fél/n

2021. jún. 6. 06:36
 5/13 anonim válasza:

Egy barátot találtam itt, de hamarosan találkozunk. Így az igazi, nem a képernyő mögött kell élni, hanem a valóságban. Nagy segítség a net, hogy olyan emberekre bukkanj, akikkel amúgy soha nem találkoznál, de nem kell leragadnia itt.

Rajta kívül eddig mindenki eltűnt előbb-utóbb.

2021. jún. 6. 11:27
 6/13 anonim válasza:

Elég siralmasan, kitartást igényel és lazaságot.

Aztán pedig beszélgetsz egy géppel, hááát Freud tudna szemezgetni köztünk! :D

2021. jún. 6. 13:50
 7/13 anonim válasza:
Szerintem több, mint 100 emberrel beszélgettem itt, de csak kettő maradt meg Discordon. Lehet a facebook hiánya, ami bekavart, de mióta töröltem, nem szeretnék oda visszamenni. Vibert meg csak azoknak adok meg, akiket ismerek.
2021. jún. 6. 22:20
 8/13 anonim válasza:
A legtöbben, még ha jól is alakul a beszélgetés, eltűnnek egy szó nélkül, ami elég frusztráló. De alapvetően vannak rendes, értelmes emberek is, csak nem hosszútávra.
2021. jún. 8. 22:44
 9/13 anonim válasza:

Hasonló tapasztalataim vannak, mint a 8-asnak. Tényleg sokan eltűnnek - főleg a férfiak nem hajlandóak Velem hosszabb párbeszédre.


4-es válaszoló voltam.

2021. jún. 9. 06:53
 10/13 anonim válasza:

1 valakivel leveleztem aki rendesen irt is de mostanaban nem irt, nem tudom mi lehet vele.

A tobbi ember meg par levelvaltas utan lekopott, van olyan aki vissza sem irt. En nem szoktam kiadni a facebook-omat de egy esetben kivetelet tettem. Irta valaki hogy inkabb beszeljunk messengeren mert ott gyakrabban fent van. Hat beszeltunk kb 2-3 nap es utana ennyi is volt.

Mostantol vagy itt levelezek vagy sehol.

2021. jún. 11. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!