Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szerintetek írjak a legjobb...

Szerintetek írjak a legjobb fiú barátomnak hogy hiányzik?

Figyelt kérdés

Szóval a történet annyi hogy év eleje körül kezdtünk el beszélgetni és én nagyon megszerettem és teljesen megbíztam benne.

Aztán a nap minden percében beszélgettünk és egymásba szerettünk.

Tényleg éreztem hogy szeret mindennap hívásoztunk aztán egy nap úgy döntött hogy mindkettőnknek jobb lesz ha nem beszélünk.

Így teltek a hónapok és azóta nem beszéltünk néha ha összefutottunk akkor mindig szívta a vérem.

Nekem őszintén nagyon hiányzik de neki nem tudom hogy hiányzok-e éppen ezért nem merek írni neki.

Szerintetek van esély rá hogy én is hiányzok neki?



#barát #hiány #Írjak neki?
2021. júl. 28. 01:33
 1/5 anonim válasza:
Jajj te.. nem kell kétségbeeseten a figyelmére vágynod. Persze megpróbálhatod, de ennél többet érsz, ezt te is tudod
2021. júl. 28. 02:22
 2/5 anonim válasza:
Most lehet rosszul fog esni amit mondok. Ne görcsölj az egészre. Írj rá, lesz, ami lesz. Ha meg nem tetszel neki, akkor az az ő hibája, te meg keress valaki mást (de azt se kétségbeesetten)
2021. júl. 28. 07:49
 3/5 anonim válasza:

2

Nem teljesen értem miért lenne az valakinek a hibája ha a kérdező nem tetszik neki. Kötelező tán hogy mindenki szeresse azt akinek tetszik?

2021. júl. 28. 13:33
 4/5 anonim válasza:
Hívásoztunk az mi? 😂
2021. júl. 28. 18:02
 5/5 anonim válasza:
Na írtál?
2021. aug. 11. 02:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!