Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátomnak mi baja...

Kicsidodó kérdése:

A legjobb barátomnak mi baja lehet?

Figyelt kérdés

Az egyik nap azt beszéltük, hogy este hívásozunk, ami egyébként egy teljesen hülyülésre való beszélgetés. Aztán rám írt egy régi barátom, hogy nagyon rosszul érzi magát, mert molesztálták. Egyértelműen az volt a prioritásom, hogy helyrehozzam a mentális állapotát, így megírtam neki (a legjobb barátomnak), hogy rakjuk át a hívást.

Másnap megkérdeztem online, hogy átjönne-e beszélni, meg filmezni. Annyit válaszolt, hogy "Nem." ami tőle szokatlan, mert mindig itt van nálunk, szinte minden nap. Amikor rákérdeztem, hogy mi a baj, akkor azt mondta, hogy leszarom, hogy vele mi van, meg hogy megbízhatatlan vagyok, tegyük hozzá, azért amiért nem hívásoztam vele. Ez nagyon gyerekes, és tovább fokozta a feszültséget, hogy a múltban is volt amikor ott voltam mellette, de már túl késő volt, stb. Rámzúditott hirtelen mindent, és megmondtam neki, hogy hát én ilyen sz@r ember vagyok, akire sose számíthat. Pedig amikor a szüleivel volt gond, akkor mindig itt voltam neki, meg akármikor számíthat rám. Ezután bocsánatot kért, és úgy tűnt, hogy minden a régi. Másnap mondtam, hogy ezt beszéljük meg, jöjjön át, mert mintha még kicsit feszült lenne a levegő köztünk. Mondta, hogy ma nem jó, mert segít a szüleinek, de kifejezetten flegma stílusban, és rákérdeztem, hogy holnap (azaz ma) jó-e neki. "Majd írok ha jó.."

Nem írt, és nem képes 10 percet rámszánni.

(Ezen kívül nemtudom mi baja van, mert tudom, hogy otthon nála minden rendben van, és van egy nagyszerű párkapcsolata is.)


Köszi, ha elolvastad, és köszi, ha velem ötletelsz, hogy mi a fene lehet a baja.



2021. ápr. 8. 23:53
 1/5 Savlekotő ***** válasza:
69%
Engedd el.. Ne rajtad verje le a saját nyomorát.
2021. ápr. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Féltékeny
2021. ápr. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

Próbáld meg pihentetni kicsit ezt a kapcsolatot.

Ha nagyon akar veled beszélni, akkor majd megkeres.

2021. ápr. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Hisztizik a figyelemért, egoista önző kis majom. Pont ott tart, mint egy középsős. Ő a világ közepe, várja, hogy esdekelj nála amiért nem érezte magát elég fontosnak.
2021. ápr. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Valószínűleg csak féltékeny, vagy ha szoktak nála otthoni gondol lenni akkor az is lehet hogy feszült, de szerintem te most oldd meg a ,, régi barát" problémáját, és ha ,,legjobb barát"-tal tényleg nagyon jóban vagytok, és tényleg szeret, akkor majd idővel rádír, h hülyeség volt megsértődni, és kibékültök :-)
2021. ápr. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!