Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátomnak kapcsolat...

A legjobb barátomnak kapcsolata lett. Én 18/f ő 17/f, eddig még nem volt egyikőnknek se kapcsolata. Mióta ez a helyzet van, lényegesen kevesebbet beszélünk, nem érdeklem, ignorál. Ez normális? Változik majd?

Figyelt kérdés
2021. márc. 7. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Normális hogy a csaj az első :D
2021. márc. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Most van az a rózsaszín köd ami egy kapcsolat elején szokott lenni.Azért csinálja ezt.Be van zsongva a lánytól de mikor telik az idő ez a kezdeti érzelmi túltelítettség enyhülni fog és utána változni fog.Nézőpont kérdése hogy normális e.Van akinek igen és van akinek nem.Te is megtudod ha szerelmes leszel.Lehet te is detto mint ő
2021. márc. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Tök normális :)
2021. márc. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Még fiatalok vagytok, majd kinövi ezt a rózsaszín köd dolgot
2021. márc. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor örülök, ha ez múlandó, csak hát igazán nehéz addig is megszokni :D Legalábbis nekem
2021. márc. 8. 08:59
 6/9 A kérdező kommentje:

Meg igazából még kérdés:

Annak ellenére, hogy ő nemigazán keres stb., nekem érdemes folyamatosan írogatni neki, hogy na mi a helyzet meg mit csinál, vagy inkább én se írjak neki, ha már ő se ír?

2021. márc. 8. 09:40
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem ez teljesen normális. Egy kapcsolat ket emberről szól, úgy ahogy egy barátság is akár lehet ilyen. Szerintem fogadd el, vagy legalábbis ez most számodra egy lecke, egy folyamat, hogy el tudd engedni, hogy aztán te is nyithass valaki felé akar. Nem feltétlen fogtok végleg elválni nem tudom, de nem érdemes ennyi időt sztem rapazarolni. Minel gorcsosebben ragaszkodsz hozzá annál inkább el fogod taszitani. Éld a saját életed, aztán vagy dumaltok meg vagy nem. Legyen csodás napos☺️
2021. márc. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem egyszer írj neki és ha nem válaszol akkor hagyd.Majd ír vagy hív ha akar,ennyi
2021. márc. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na, mi lett veletek?
2022. márc. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!