Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tènyleg olyan nagy dolog a...

Tènyleg olyan nagy dolog a szàmváltoztatás?

Figyelt kérdés
Elromlott a régi telefonom, és újat akarok venni. Tudunk akciósan venni, +kapunk -15000 ft-t az árból ha veszünk egy új előfizetést. Így kerek 50000 Ft lenne, és pont ennyi a spórolt pènzem. Az lenne a terv, hogy anya lemondja a régi előfizetést és vesz egy újat. Szóval csak megváltozna a száma. Viszont amint ezt felvetettem neki kiakadt és mondta hogy nem fogja "felègetni" a számàt , meg a kapcsolatot 100 emberrel. Mondtam hogy szerintem ez nem nagy dolog,meg hogy megadhatja ezt a számot másoknak utána, erre a válasza"te hülye vagy? Te ezt komolyan gondolod?" Nem értem miért olyan nagy dolog egy szàmváltoztatás. Mellesleg 16 èves vagyok. A telefon teljesen az én zsebpènzemből lenne, amit már elég régóta gyűjtök.

2019. ápr. 21. 10:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%

Igen hülye vagy...

Az én számom is kb 17 éves, nem mondanék le róla, és több száz embernek megvan, gyakorlatilag a szakmai kapcsolatrendszeremről kellene lemondanom, ha megszüntetném

2019. ápr. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Miért kéne megváltoztatni a számot? Ha másik szolgáltatóhoz mész még akkor se kell, ha meg szolgáltatón belül váltasz csomagot akkor meg pláne nem. Anyádnak meg igaza van, felnőtteknél már nem úgy van, hogy max ráír fácsebukon az ismikre és minden szupcsi.
2019. ápr. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%

Én annó egy ismerősöm közeli rokonának jogán egy vállalati flottacsomagban voltam, és egy vállalati kontrollkor úgy vágtak ki az ominózus flottából, hogy az eredetileg nem a flottába tartozó (azt a számot anyukám kolléganőjétől kaptam, aki új számot nyitott) telefonszámomat sem tarthattam meg, teljesen új számot kellett nyitnom.


Mire sms-ben mindenkinek végignyomtam a hírt, hogy új a számom(Facebookra mégse akartam kitenni), az többszáz sms-t kellett küldenem, s így többezer forintot tépett ki a Telekom a tárcámból.


Úgyhogy igen, rohadt nagy dolog.

2019. ápr. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
Na és miért is kellene anyádnak számot vváltoztatnia azért, mert t3 új telefontg akarsz? Amúgy igen, nagy dolog.
2019. ápr. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
Nem anyád a hülye.
2019. ápr. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
74%
Te még gyerek vagy!
2019. ápr. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%
50.000-ért már vehetsz függetlenül is. Vagy güjtögess tovább azt meglesz a telefonod..pl nyáron elmehetsz diákmunkára és abból tudsz venni
2019. ápr. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
56%

7.-nek.


De előfizetéssel 50 amit akar. Gondolom ÁjfossXX

2019. ápr. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 kovpet ***** válasza:
100%

Milyen típusú az a telefon és milyen feltételekkel lenne az előfizetés?

A számváltoztatásról nem beszélek, előttem elmondtak már mindent róla.

2019. ápr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
96%
Igen nagy dolog mert oké hogy van az a 100 ember akivel tartja a kapcsolatot, de mellette számos helyen is megvan neki adva a száma amit nem lehet úgy megváltoztatni hogy küld egy sms-t az új számával. Bankba is például személyesen be kell menni, módosítani kell az adatait külön papírt kitölteni, aláírni stb... és ugyan ezt még számos hivatalos helyen. 16 éves létedre persze hogy nem tudod hogy ez ennyire nehéz mert nem voltál még ilyen helyzetbe így nem tudhatod. Mellesleg minden neki sem juthat eszébe hogy itt meg itt változtatnia kéne, ez rengeteg utánajárás, meg idő. ráadásul lehet még olyan ember is ezt a számot tudja akivel ritkán beszél és pont neki felejti el jelezni hogy megváltozott, mert ilyen is van. Másrészt ha annyira kell új telefon menj el szépen diákmunkára és spórolj még hozzá vagy vegyél olcsóbbat. Most ezért kár lenne anyukád számát beáldozni azért hogy neked jó legyen. Oké hogy teljesen a te pénzedből menne, ez még rendben is van, de sok más is van ami az anyukád dolga lenne és ez sem olyan biznisz. Nem minden a pénz ez van fogadd el.
2019. ápr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!