Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan menjek oda ismerkedni...

Hogyan menjek oda ismerkedni egy lányhoz?

Figyelt kérdés

Na az a lényeg, hogy egyetemen az egyik órán van egy lány, aki eddig szimpatikusnak tűnik, és szeretnék vele ismerkedni, csak még nem mertem oda menni hozzá beszélgetni....De amúgy eddig úgy láttam hogy ő se az a nagyszájú lány, van 1-2 barátnője akikkel szokott beszélgetni, és suli előtt se láttam még bandázni

Szóval az a baj, hogy nem tudom mivel kéne indítanom, mivel szólítsam meg, meg eleve nem gáz így a harmadik héten odamenni ismerkedni ? Úgy értem, hogy ekkorra már mindenki megszokta találni a maga kis társaságát, mivan ha a háta közepére se kíván?



2021. szept. 16. 20:29
1 2
 1/11 anonim válasza:

Ha egy évfolyamba jártok, akkor kérdezheted vmi sulis dologról. Vagy ha nem, akkor is pl. milyen órája volt, hogy tetszett neki az előadás stb.

Nem lesz vmi egyetemi buli, ahová elhívhatod, megkérdezheted, hogy fog-e menni?

Nyugodtan menj oda hozzá, a reakciójából úgyis kiderül, hogy szeretne ismerkedni veled vagy sem. Ha meg se próbálod, nem derül ki.

2021. szept. 16. 20:54
 2/11 anonim válasza:

Kérdezd meg,hogy mit csinál a szabadidejében,ha nap végén vagytok esetleg milyen volt a napja,hogy érzi magát,egy kicsi idő után aztán rákérdezhetsz arra is,hogy mit gondol rólad. Ha úgy érzed eljött az ideje,elhívhatod valahová,ahol kettesben lehettek.

Ha nem érdekled úgyis a tudtodra adja majd valahogy.

Sok szerencsét!

2021. szept. 16. 20:57
 3/11 anonim válasza:
Szerintem indíts egy sziával, az be szokott válni.
2021. szept. 16. 23:17
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Nem tudok semmilyen egyetemi buliról a közel jövőben sajna, és csak egy órán vagyunk együtt.

És akkor tuti nem gáz így a harmadik gyakorlaton így a semmiből odamenni hozzá? Az se baj ha eleinte döcögősen indulna majd be a beszélgetés? Mármint, pl hogy milyen órája volt, szereti-e azt az órát, hányadik éve, és ezt ő is visszakérdezi

2021. szept. 17. 00:04
 5/11 anonim válasza:
Dehogy gáz. Az a lényeg, hogy menjen tovább a beszélgetés. Ha mondd vmit, akkor abból még kérdezz rá dolgokra, ne csak annyit mondj, hogy "aha, értem"
2021. szept. 17. 09:05
 6/11 anonim válasza:
Na igen,az ,,aha értem" az tiltólistás,rettenetesen felcseszős,úgyhogy csak kérdezgesd. Egyébként pl én is tökre örültem amikor egy szaktársam,akivel már most jóban vagyunk,odajött miután én odaültem mellé,mert hogy ő is nehezen nyit. Valószínű ez a lány is ilyen,és biztosan nyitott rá,most még mindenki az általában
2021. szept. 17. 15:21
 7/11 A kérdező kommentje:

És szerintetek mivel indítsak?

Mármint milyen ürüggyel menjek oda hozzá? Szerintem így a harmadik gyakorkaton ciki lenne már megkérdezni hogy ő is arra az órára vár-e

Még arra gondoltam hogy talán azt megkérdezhetném tőle hogy volt e az a heti előadáson és tetszett-e neki.. csak itt is azon aggódok hogy nem olyan a semmiből jövő kérdés? Mármint, éppen telefonozik például aztán egyszer csak odajön valaki ezzel..


Szerintetek?

2021. szept. 18. 18:22
 8/11 anonim válasza:
Szerintem azzal kéne,csak mert határozottnak tűnnél és kicsit esetlenül is lehet fogalmazni és azt mindenki szereti így egybe,hogy ,,szia,gondoltam idejövök hozzád beszélgetni,ha esetleg lenne kedved,mert kíváncsi vagyok,és nyugi ez nem valami felmérés,hogy tetszettek neked eddig a gyakorlat órák?" Aztán lehet arról is utána,hogy ,,te egyébként már több mindenkit ismersz itt a szakon vagy a suliban?" És akkor igazából hoznia kell magával,ha tudsz magyarázni és minden mondatból eszedbe jut valami kérdés,akár még mellé is ülhetsz,ha előtte beszélgetsz vele és akkor csak simán besétálsz vele a terembe
2021. szept. 18. 21:07
 9/11 anonim válasza:

Minden pillanat késedelem veszélyes. Lecsaphat rá valaki más!

Szedd össze magad!

2021. szept. 18. 21:11
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi segítséget! További ötleteket is szívesen fogadok😅

De akkor az nyitónak jó lesz ha azt kérdezem hogy volt-e az a heti előadáson, hogyan tetszett neki, és akkor majd onnantól bontom tovább?

2021. szept. 19. 00:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!