Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan menjek oda ismerkedni...

Hogyan menjek oda ismerkedni egy lányhoz?

Figyelt kérdés

Na az a lényeg, hogy egyetemen az egyik órán van egy lány, aki eddig szimpatikusnak tűnik, és szeretnék vele ismerkedni, csak még nem mertem oda menni hozzá beszélgetni....De amúgy eddig úgy láttam hogy ő se az a nagyszájú lány, van 1-2 barátnője akikkel szokott beszélgetni, és suli előtt se láttam még bandázni

Szóval az a baj, hogy nem tudom mivel kéne indítanom, mivel szólítsam meg, meg eleve nem gáz így a harmadik héten odamenni ismerkedni ? Úgy értem, hogy ekkorra már mindenki megszokta találni a maga kis társaságát, mivan ha a háta közepére se kíván?



2021. szept. 16. 20:29
1 2
 11/11 anonim válasza:

Ne haragudj, de ezt még olvasni is rossz... túlagyalod az egészet, mintha államvizsgázod kellene komolyan. Addig-addig tökölsz még ezen, míg más határozottabb srác lecsapja a kezedről. Akkor meg pisloghatsz, és agyalhatsz megint hogy jaj mi lett volna ha. Ha meg a csodára vársz (ami nem létezik), hogy majd csak a lány is észrevesz, na ezt most mondom nem fog megtörténni. Bocsi, de ez marha rossz tulajdonsága egyes férfiaknak, kissé taszító, hogy túlmisztifikáljátok a nőket, mintha egy másik faj lennénk.. Pedig elmondom, mi is a szavakból és a jelzésekből értünk. Szóval legyél határozottabb, ne agyalgass, mi a legrosstabb ami történhetne?? Max nem jön össze...nem a világ vége. Még egyszer mondom, nem egy államvizsgán kell teljesítened! :)

21/L

2021. szept. 19. 07:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!