Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » LGBTQ fortnite közösség/quest...

LGBTQ fortnite közösség/quest partner?

Figyelt kérdés

Vannak köztünk lgbtq fortnite játékosok? Vállalkozószelleműek jelentkezését várom, és mivel az aktuális season nagyon ráment a barátság irányra, így szükségem lenne egy, vagy több quest társra ugyanis picit elszámoltam magam és túlköltekezés miatt nem tudom megvenni a battlepasst. 100as szintre kellene fejlődni hogy meglegyen a hiányzó 300 vbucks. Előre is köszi ✌️

22/Ll



2021. szept. 16. 21:43
 1/10 anonim válasza:
Attól tartok, ez a kérdés nem jó kategóriában van. Inkább az ufo témakört javasolnám. :D
2021. szept. 16. 22:05
 2/10 A kérdező kommentje:
Még ha tudnám szerkeszteni xd
2021. szept. 16. 22:17
 3/10 anonim válasza:

Jelentkezek, jelentkeznék, de Pestre költöztem a Box pedig Zalában maradt.😕

Az eventet Twitchen néztem és a Seasont is sajna csak ott követem.

2021. szept. 16. 22:23
 4/10 A kérdező kommentje:
3 ezt szomorúan olvasom :(
2021. szept. 16. 22:30
 5/10 anonim válasza:
Csak én nem értem, hogy mi köze a Fortnite-hoz a LGBTQ-nak? Miért kell a szexuális/nemi irányzatot belekeverni egy játékba? Anélkül már nem is lehet játszani, vagy mi? A játékban semmi szexualitás nincs, szóval ez kb. olyan, mintha egy ember olyan társat keresne kutyasétáltatáshoz, aki mindig 23°C-ra klímázik nyáron az autójában...
2021. szept. 16. 22:30
 6/10 A kérdező kommentje:

Teljesen jogos észrevétel kedves 5ös.

Azért keresek ebben a szegmensben mert egyrészt nem leszek kib*szva a picsába a ha rólam kiderül, vagy feljön, nem lesz az hogy "fujj undi féreg takarogggy", másrészt úgy gondolom ebből lehet egy hosszabb barátság is akár, és nem igazán vannak ilyen beállítottságú barátaim.

2021. szept. 16. 22:34
 7/10 anonim válasza:
Vagy ha hetero jatszotarsak egymas kozt poenkodnak hogy "menjel mar te bu*i" ami szerintuk vicces akkor nem erzi magat kellemetlenul az ember
2021. szept. 17. 03:59
 8/10 anonim válasza:
Hát en elmondhatatlanul gyűlölöm az lmbt mozgalmat, de nem küldök el senkit sehova a szexuális orientáltsága miatt... na most ilyenkor mi van 🤣
2021. szept. 17. 15:12
 9/10 anonim válasza:
Nekem is hiányzik 200 vbucks a battle pass-hoz, de a ghost skint képtelen voltam kihagyni. :D Amúgy szerintem, most kivételesen venni fogok vbucks-ot. És akkor marad még egy skinre is. Amúgy nem úgy van, hogy nem enged lapokat lépni, ha nem vettél meg mindent az előző oldalon?
2021. szept. 17. 16:14
 10/10 Milsimguy válasza:
Na ez a két legrosszabb dolog együtt! Mozgó bioszemetek és a kidók menyországa! Annyira jó lenne egy 4. birodalom vagy valami attack helicopter ölő szervezet :D
2021. nov. 11. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!