Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Tudom, hogy ez az oldal nem...

Tudom, hogy ez az oldal nem alkalmas ilyesmire, de most mégis teszek egy próbát. 15 éve kapcsolatban élek, nem vagyok fiatal, nagyon magányos vagyok, barátokat keresek. Kizárólag értelmes, tanult, holisztikus szemléletű, IQ gazdag személyeket. ?

Figyelt kérdés
2021. szept. 26. 22:37
1 2
 1/17 anonim válasza:
Szia. Hány éves vagy és melyik megyéből?
2021. szept. 26. 22:49
 2/17 anonim válasza:
És mennyire legyen gazdag? Szex is játszik?
2021. szept. 26. 22:53
 3/17 anonim válasza:

Kedves Kérdező! Magadról adtál meg pár információt, de ez eléggé kevés.

15 éve házas/kapcsolatban -> ~ 40-50 éves

"Kapcsolatban élek" kicsit ellentmondásos a magánnyal, lehet barátaid nincsenek de a párodnak ott kellene lennie melletted.

IQ gazdag mit jelent? Én az vagyok? Mitől leszek az? Értelmesnek tartom magam, egyetemet végeztem, de ebből nem következik semmi...

Esetleg írnál pár extra sort magadról? Merre fele laksz, megye/város? Mivel töltöd szabadidődet? Milyen korú emberekkel szeretnél ismerkedni (esetleg milyen nemű, ha van kikötés)?

2021. szept. 26. 22:56
 4/17 A kérdező kommentje:
1-es. 50 éves vagyok, fiatalos … általában 15 mínuszt szoktak mondani. Pest megye. Privátban inkább. Beteg ez az oldal. :) Meg úgy unblock a net.
2021. szept. 26. 23:09
 5/17 A kérdező kommentje:
3.as. Nő vagyok, 50, jó sok. :) Érzelmi intelligenciát szerintem nem kell kifejteni, ez vagy valakinek vagy nincs. Én szenzibilis vagyok, minden rezdülést érzek. :) Ez nem túl jó, boldogabb lennék ha nem így lenne. Szóval bármire nyitott vagyok, ha építő. Kinek mi az építő, ezt keressük. Nehéz kapcsolatban élek, rendes párom van, de beteg.
2021. szept. 26. 23:12
 6/17 anonim válasza:
Miért beteg a párod? Beteg beteg?vagy agyilag beteg?
2021. szept. 26. 23:14
 7/17 A kérdező kommentje:
6. Csak értelmes kérdésekre válaszolnék szívesen, de most kivételt teszek … a kettő nem zárja ki egymást. Tehát egy beteg embernek előbb-utóbb a pszichéje is érintett, és fordítva.
2021. szept. 26. 23:19
 8/17 anonim válasza:
Kedves 6 köszi a kérdésed, a kioktató válasz nagy segítség hogy elkerüljem a hölgyet.
2021. szept. 26. 23:22
 9/17 anonim válasza:
Egy beteg embernek a pszichéje is érintett előbb utóbb... Valóban, de nem mindig rossz irányban. Akár egy betegség is irányíthatja önismeretbe, önfejlesztésbe stb. Ami persze göröngyös út.
2021. szept. 26. 23:34
 10/17 anonim válasza:
Barátság extrákkal érdekelne? 27/F
2021. szept. 26. 23:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!