Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan barátkozzak fiúkkal?

Hogyan barátkozzak fiúkkal?

Figyelt kérdés
Rengeteg ilyen kérdés van fent az oldalon, de mégis úgy gondoltam, hogy ha leírnám röviden az én sztorimat, akkor személyesebb válaszokat is kaphatnék. Tehát 16 éves lány vagyok, és eddig mindig lányokkal barátkoztam. Amivel nem is volt baj, viszont sajnos a legtöbben csak kibeszéltek a hátam mögött, közben pedig az arcomba mosolyogtak, és elhitették, hogy ,,legjobb barátok” vagyunk, stb. Ráadásul elég gyerekesen is viselkednek. Szóval majdnem egy éven keresztül kb. hanyagoltam ezeket a lányokat, és megvoltam egyedül. (Ez azért is volt jó, mert ezáltal jobban megismerhettem és megszerethettem önmagam) Aztán elgondolkoztam, hogy jó lenne, ha nekem is lehetnének barátaim, akikkel eljárhatnék ide-oda, és nem csak otthon ülnék egész hétvégén. (Egyébként nem vagyok bulizós fajta, de már kezdem szánalmasnak érezni magam, amiért mindig egyedül vagyok)Meg persze, ha lenne valaki, akivel megbeszélhetném a dolgaimat és ő is elmondhatná, hogy mi van vele. Nagyon sok helyen láttam, hogy ha fiúkkal barátkozik az ember, akkor sokkal kevesebb a dráma és őszintébbek is, nem beszélnek ki a hátad mögött.. Az osztályban nem nagyon tudok fiúkkal barátkozni, mert azon túl, hogy éretlenek valamennyire, biztos, hogy más lányok kibeszélnének ezért és elhordanának mindennek. Random emberekhez meg nem sétálok oda az utcán, mert valamennyire félénk is vagyok.Esetleg van bármi tippetek, vagy esélytelen a helyzetem?

2021. szept. 30. 12:14
1 2
 11/11 anonim válasza:

Igen, én is írtam neki privátban, már a múlt héten láttam a kérdését, aztán tegnap megint, miután észrevettem, hogy kiemelte.


Gondoltam írok neki, mert normálisnak tűnik, de ezek szerint nem ismerkedni szeretne.

2021. okt. 10. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!