Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozzak fiúkkal? +20l

Hogyan barátkozzak fiúkkal? +20l

Figyelt kérdés
Szóval, azt vettem észre,hogy a fiúk sokkal jobb barátok,mint a lányok. Kicsit már fárasztó,hogy pl.filmet nézni is csak ilyen flancos,sznob művészfilmeket lehet a barátnőimmel, mert egy akció, horror vagy komoly témájú film az "fuuuj, na ne már". Vagy egy másik példa: " jaj ,most nem megyek kocogni, mert blabla, és még sorolhatnám. Szerintem a fiúk sokkal lazábbak, jobb fejek, korrektebbek. És még sörözni, jókat enni és poénkodni is lehet velük. A kérdés már csak annyi,hogy barátkozzam a másik nemmel? :)

2018. jún. 3. 01:19
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

Nehéz dió lesz, ha el akarod kerülni, hogy előbb utóbb ne legyen barátság extrákkal belőle. :D


Amúgy nekem is van lány barátom, pont egy napja írtam ki kérdést, mert úgy néz ki többet szeretne mint barátság, holott gyerekkorunk óta ismerjük egymást, meg is kaptam hogy biztos homi vagyok mert én nem akarom. :D


De amúgy ezen a vonalon haladva lehet találni ilyen embereket csak nehéz.

2018. jún. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Mostanra biztos lett pár vállalkozó szellemű egyén üzenetben :D
2018. jún. 3. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

#2-es tévedsz, mindenki alszik :DD

2018. jún. 3. 02:24
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
Ne aggódj, majd lesznek :DD
2018. jún. 3. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
Csak a gyengèk alszanak :D
2018. jún. 3. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Ha jól nézel ki akkor bizony elég nehéz lesz. Ha átlagos vagy az alatti vagy akkor talán. Nekem aki lány barátom van még az ivarérettség előttről ismerem. Aki azóta lány barátom volt arra simán rámásztam volna, ha jelet ad és a barátságnak vége.
2018. jún. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%

Egyáltalán nem lehetetlen hogy ellenkező neműek között legyen barátság. Nekem pl az exbarátnőm az egyik legjobb barátom. Na ilyenkor mi van hitetlenek?:D


Amúgy a nők néha tényleg nagyon sznobok és túl komolyan veszik magukat, nézik ezeket a flancos filmeket, aztán sokszor nem is értik őket, csak jó elmondani hogy húú de elvontak. Elhiszem hogy ezt néha már unod és jó volna lazább embereket is megismerni. Én azt mondom barátkozz nyugodtan fiúkkal. Ha meg valaki többet akar, akkor megmondod hogy nem. Ha határozott választ kap, nem hinném hogy nem értené meg értelmesebb ember.

2018. jún. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%
#7: a "nem"-et úgy értelmezi az ember, hogy most nem, vagy hogy talán :-)
2018. jún. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A férfiak barátsága evolúció okokból valóban sokkal élhetőbb. (Ha akarod, bővebben kifejtem.) De ne felejtsd el, hogy Evolúció bácsi nem azért választotta külön a nemeket, hogy azok barátkozzanak egymással, hanem mert a szaporodást így látta megoldottnak. Szóval ne csodálkozz, ha előbb-utóbb minden fiú barátod több akar lenni barátnál.
2018. jún. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!