Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozzak fiúkkal?

Hogyan barátkozzak fiúkkal?

Figyelt kérdés

Valamiért nem merek odamenni fiúkhoz barátkozni, az osztályban a legtöbb lánynak van fiúbarátja, szimte csak nekem nincs. Ha egy fiú már egy kicsit is helyes, zavarban leszek és nincs semmi téma, de amúgy annyira nem is bírnak engem, sajnos. Mit tegyek?

15/L



2018. ápr. 15. 16:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
Milyen fiúval barátkoznál szívesen?
2018. ápr. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem kell tenned semmit sem. Majd idővel lesz, aki barátkozni fog veled. Mellesleg gondolj bele, ha most úgy érzed, hogy nem bírnak téged, tudnál a barátoddal őszinte lenni? Mert szerintem kétlem.


Ne erőltesd, mert abból jó dolog még nem sült ki sosem. Majd lesz.


24/N

2018. ápr. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Vagyis igazából úgy érzem, hogy inkább semleges vagyok nekik, ami még rosszabb. És 1: igazából legyen jófej, akivel együtt tudok nevetni
2018. ápr. 15. 16:10
 4/14 anonim ***** válasza:
Sehogy. Azt írod, nem is bírnak téged. Ne erőltesd!
2018. ápr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kösz szépen
2018. ápr. 15. 16:37
 6/14 anonim ***** válasza:
Legyél érdeklődő (próbálj velük olyasmiről beszélni ami a fiúkat érdekli, vagy amik nemsemlegesek), mosolyogj sokat (őszintén), illetve hagyd hogy az érzéseid látszódjanak az arcodon (az szimpatikus), időnként nézz a szemükbe, ha nincs mit mondanod, nyugodtan viccelődj/mondj el egy viccet ami az "eszedbe jutott" (az se baj, ha morbid vagy disznó, sőt). + Ha játszol valamilyen videojátékkal, vagy szereted a focit, vagy a kocsikat, az is nagyon jó alap.
2018. ápr. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi, sokat segítettél^^. Igazából az a bajom, hogy azt gondolom, nem fognak elég viccesnek, jófejnek gondolni.
2018. ápr. 15. 16:45
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem az jön le, bocsi ha tévedek, hogy azért akarsz haverkodni, hogy hátha több is lesz, mint barátság. Mert eleve, oké, hogy tudom, hogy a legjobb haverom nagyon helyes, de más, ha ettől zavarban is vagyok. Mert akkor már nem haverok vagyunk, hanem bejön nekem. Nekem sok fiúhaverom volt, jobban kijövök velük, autókról se kell velük beszélgetni. Ha tényleg haveri kört akarsz, akkor nyiss feléjük, lógj velük, hátha befogadnak, de ha nem bírnak, tényleg nem nagyon érdemes, kivéve, ha eszméletlen jó fej vagy, és megkedvelnek. Engem gimi elsőben utált az egyik csapat srác, mert nagy pofám volt, aztán szép lassan nagyon jóba lettünk, annyi, hogy a beszólogatásokból vicces oltások lettek, aztán már ők keresték a társaságom. Szóval nincs erre séma, hogy hogyan alakul. Mintha lányokkal barátkoznál, de mégse.
2018. ápr. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy aki bejön nekem azzal nem igazán vagyunk barátok, és amúgy utólag nekem is így jön le.xd Csak pl régen tudtam viccelődni a fiúkkal, "oltogatni" egymást, de most nem merek ilyen lenni.
2018. ápr. 15. 16:55
 10/14 anonim ***** válasza:
9. Azt viszont ne hagyd. Mindig legyél önmagad, csak nagyon kivételes esetekben ne *ha pszichopata vagy :D stb.* Ha utálnak érte, az ő bajuk.
2018. ápr. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!