Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozzak fiúkkal...

Hogyan barátkozzak fiúkkal úgy, hogy ne értsenek félre?

Figyelt kérdés
Full fiú osztályom van, én vagyok az egyetlen lány. Ezt nem is bánom, a lányokkal nem jöttem ki soha, és csak így tudom azt tanulni ami érdekel. Az egyetlen probléma, hogy ha elkezdek kedves lenni egy sráccal, beszélgetni, érdeklődni felőle, egyszóval megpróbálok barátkozni, akkor egyből félreértenek. Van valami tipp hogy hogyan tudnék barátkozni, úgy hogy ezt elkerüljem?

2021. jún. 30. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Ha kedves vagy akkor a fiúk 99%-a mindig félre fogja érteni.
2021. jún. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 SasukeMilo válasza:
100%
Mondd meg nekik kerek-perec az igazat! Annál jobb sosincs :) Egyébként pedig olyanokat kell keresni, akik értik a fiú-lány barátság fogalmát... most nem dicsekvésből, de nekem pl. sok lány barátom van/volt az idők során és egyikre se hajtottam rá, abszolút betartottam a határokat (pedig nem egy közülük a zsánerem volt), csak egy ilyen barátságból lett több, de ott a lány kezdeményezett. Szóval ez csak felfogás/értelem kérdése a fiúk részéről, mondom ezt szintén férfiként nyilván.
2021. jún. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell találnod az értlemesebbeket, akkor fog működni. Sajnos a felnőttek között is sok ebből a probléma, pedig nem kéne annak lennie. De aki értelmes, tudja hol a határ, csak ebből kevés van. Az én osztályomban nem is volt, ezért sulin kívül, neten barátkoztam, jól működő, hosszú barátságok születtek, ellenkező neműekkel is.
2021. jún. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Férfiaktól tudom, sehogy. Eddig mindegyik azt mondta nekem, hogy ha nem akarok semmit, ne legyek kedves, ne mosolyogjak.
2021. jún. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Utolsó, sajnos hasonló tapasztalatom van. Biztos, hogy vannak normálisak is, de a többség tényleg ilyen idióta.
2021. jún. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
Ez nem idiótaság, a férfiak egy része képtelen ilyen szempontból figyelmen kívül hagyni, ha egy vonzó lány mosolyog rá.
2021. jún. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Azt, hogy ne értsenek félre dolgokat, meg ne tetsszél meg senkinek, nem tudod elkerülni :D Inkább tanuld meg ezt kezelni! Vagy barátkozz melegekkel, akkor nem lesz ilyen problémád.
2021. jún. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy sajnos nagyon, de nagyon sokat félreértik. Én alapvetően kedves és érdeklődő vagyok mindenkivel, de eddig a fiúk/srácok nagyon nagy százaléka félreértette ezt.

Itt jártam már úgy, hogy rám írt egy srác, hogy beszélgethetnénk egy kicsit (de nem ismerkedés jelleggel). Egy szóval nem hangzott el egyikünktől sem, de ő rögtön azt hitte, hogy kapcsolatra megy az egész. Amikor második alkalommal célozgatott rá, és megmondtam neki, hogy ne haragudjon, de én ezt nem ÚGY szánom, megsértődött és felszívódott.


Szóval az a legtisztább, ha már a legelején ezt leszögezed. Megvan rá az esély, hogy azonnal dobbantanak, de rosszabb, ha erre a beszélgetésre máshogy kerül sor.

2021. jún. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
Fiúként fiú barátokkal is egy idő után előjöttek a félreértések, és sajnos MINDIG le kellett tisztázni, hogy nem, nem "úgy" érdekel... ez szerintem manapság elkerülhetetlen, nem tudunk mit tenni.
2021. júl. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%

Sok a magányos pali, főleg egy fiú osztályban, garantált, hogy félre fogják érteni, vagy álmodozni fognak páran.


Most magamból indultam ki.



21F

2021. júl. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!