Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lelkileg elhanyagolt, kiégett...

Lelkileg elhanyagolt, kiégett hölggyel leveleznék. Létezik itt ilyen? 40-es férfi vagyok.

Figyelt kérdés
2021. okt. 11. 09:39
1 2 3 4 5
 11/43 anonim válasza:

7-es vagyok! Nem égtem ki! Abszolút nem, de igen is lelkileg magányosnak érzem magam, mert el vagyok hanyagolva lelkiség terén.

Nem társat keresek! A kérdésben levelezés volt a cél!

2021. okt. 11. 10:23
 12/43 A kérdező kommentje:
Eddig minden kommentből árad a gúnyolódás és a rossz indulat! Ennyi örömötök van az életben? Mert akinek más öröme is van, az nem rúg bele másokba! Főleg ismeretlenül.
2021. okt. 11. 10:24
 13/43 anonim válasza:

7-es és 11-es vagyok!

Kedves Kérdező! Megkaptam az üzenetedet!

Írnál többet Magadról még? Persze privátban..Fogok válaszolni, de óvatos vagyok!

2021. okt. 11. 10:26
 14/43 anonim válasza:

Nyolcas vagyok.. Semmi gúnyolódás és rossz szándék nem volt az írásomban, hogy a végére odaírtam csak a te szempontodat szerettem volna látni. Saját tapasztalatot írtam le, hogy miért nem gondolom jónak ezt a felületet. Maga a feltételezés is sértő, hogy azért jár ide mindenki, hogy gúnyolódjon.. Ez egy tipik olyan oldal, ami egymás segítésére van és igen, általában találkozol más nézetekkel, amiket nem kritikaként kell megélni, hanem abból kell építkezni! Aki ezt nem tudja elsajátítani, az az élete minden területén sajnos mások véleményétől fog függni.

Sok sikert a barát találásához!

2021. okt. 11. 10:38
 15/43 anonim válasza:
A kiégett az mit jelent? Pl. "üzletasszony" aki már kiégett, mint a tanár a tanítástól és nem érdekli, nem akar már tanítani?
2021. okt. 11. 11:52
 16/43 A kérdező kommentje:
Megfáradt, motiválatlan, céltalan, stb.
2021. okt. 11. 11:58
 17/43 anonim válasza:

A múltkor egy busz égett ki.

Leégett az egész motor...

2021. okt. 11. 12:10
 18/43 anonim válasza:

#16

Ne is haragudj, de mit akarsz egy motiválatlan, céltalan nőtől? A megfáradt még oké, de egy ember általában pont azért keres szeretőt, mert neki még vannak céljai, vágyai, amikben a házastársa már nem partner. Én pl. pont olyan nőt keresek, aki többre vágyik, mint amit a férje meg tud adni, és aktívan, céltudatosan keresi is ehhez a partnert, és tesz is érte, hogy partner legyen egy olyan férfinak, aki szintén többre vágyik, mint amit a feleségével megélhet. Olyasvalaki, aki még kevesebbel is beéri, mint amit a kihűlt házassága adhat, még szeretőnek se lesz alkalmas.

2021. okt. 11. 12:31
 19/43 A kérdező kommentje:
Rosszul látod!
2021. okt. 11. 12:33
 20/43 anonim válasza:

#19

🤷‍♂️

2021. okt. 11. 13:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!