Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiatal naturisták akadnak itt?

Fiatal naturisták akadnak itt?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szeretnék barátkozni, ismerkedni fiatal (kamaszkorú és 20-30 év közötti) naturista emberekkel, esetleg egész családokkal ahol van fiatal családtag is. Én egy 25 éves szintén naturista, de környezetében ezzel kifejezetten magányos srác vagyok. Nekem sem családom, sem barátaim nem érdeklődnek a naturizmus iránt, tagja vagyok pár ilyen igényesebb csoportnak facebook-on (tényleg naturista csoportok) de egyszerűen ott nincsenek fiatalok. Lányokkal és fiúkkal is szívesen ismerkednék, barátkoznék, akár testvérekkel, vagy párokkal. és tényleg, akár 15 éves kamasszal éppúgy, mint mondjuk egy 30 éves, akár már családos anyukával/apukával. Lényeg a fiatalság. :) (a nem valódi naturisták számára hangsúlyozom: NEM erotikus szándékkal keresek!) Írhatsz üzenetet vagy hozzászólást is. :)


üdv mindenkinek!



2014. okt. 5. 11:38
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
91%
Hogy mennyire fiatal azt döntsd el te. 39/N 43/F 1/l
2014. okt. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
bocsi h idejövök úgy h nem tudok hozzátenni a dologhoz, de mit jelent ez a naturistaság?
2014. okt. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
28%

"mit jelent ez a naturistaság?"


Hát azt, hogy az életben nem látott még pi*át közelről, és keres valakit, aki ingyen megmutatja neki...

2014. okt. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Kedves (?) 3. hozzászóló. Természetesen számítottam és továbbra is számítok szellemileg gyenge emberek bunkó megjegyzéseire. Egy normális ember amihez nem ért, abba nem avatkozik bele. Aki nem érti mi a naturizmus, ne szóljon hozzá, amúgy se fogok leállni vitatkozni ilyen sérültekkel.

A 2. hozzászólónak nem szeretnék felvilágosítást nyújtani, az internet épp elég információt nyújt erről, aki pedig téves információt gyűjt be, arról nem tehetek. Nekem valódi naturisták társaságára van szükségem, akiknek nem kell magyarázkodnom. Bocsánat.

üdv!

2014. okt. 5. 22:01
 5/26 anonim ***** válasza:
13%

Kis barátom, nem kell ez a fennkölt maszlag meg a műfelháborodás!

Mindenki tudja, hogy csak a perverz vágyaidat akarod kiélni.

Ha lenne egy csajod, akkor lerendezne odahaza, és nem másokat szeretnél kukkolni!!

Amúgy pont a hozzád hasonló -nő nélkül tengődő/ ill. melegekből- lesznek a "mutogatós-bácsik"!!


(Különben is a kettes kérdezőnek magyaráztam.)

2014. okt. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Kedves legutóbbi, sértődött hozzászóló: Ugyan azt állítottam, nem állok le vitatkozni ilyen sérültekkel, de természetesen a hozzá nem értésből fakadó unalmas maszlagolás nem tesz téged intelligensebbé. Nem tudhatod milyen a családi hátterem, van barátnőm, boldog kapcsolatban élek több mint 6 éve. Ő elfogadja de nem gyakorolja a naturizmust. Tud erről a hozzászólásról és teljes mértékben támogat benne, én pedig ezért hálás vagyok. Ha téged ez zavar, őszintén sajnálom, de ne okoskodj, én sem okoskodok arról, amihez nem értek. További, ehhez hasonló hozzászólásokkal nem kívánok foglalkozni.


Naturisták jelentkezését továbbra is várom.

Üdv, és szép napot kívánok!

2014. okt. 6. 09:21
 7/26 anonim ***** válasza:
Én sok éve kijárok a berényi nudira, de már elmúltam 30 éves. Társasan tényleg jobb menni. Amúgy meg akik azt hiszik, hogy az valami swinger klub, ahol mindenki mindenkivel szexel, az nagyon téved. Főleg a jó levegő, a strandolás miatt mennek oda az emberek és levetkőzik még az olyan társadalmi kötöttségeiket is mint pl. a ruha.
2014. okt. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Arról nem beszélve, hogy sokkal elfogadóbb, kultúráltabb és társadalmilag műveltebb emberek, többségében. Nem utasítom el a 30 feletti emberek ismerkedési szándékát, de a fölötti korosztályból sokan vannak, ismerősök is. Tudom hogy vannak fiatalabbak is, ők talán pont a fentiekhez hasonló atrocitások miatt nem vállalják, de pont ezért alig találok rájuk. Már évek óta olyan "egyedülinek" érzem magam a nálam jóval idősebb naturisták közt, mindössze ennyi a probléma. :)

Egy 45 éves ismerősöm 16 éves fia amióta elkezdett serdülni, nem meri felvállalni, sőt, idegenkedik a naturista közösségektől, én mint fiatal - bár nem kamasz - szívesen beszélgetnék ilyen és más problémákról, a miértekről, személyesen velük. Magamból kiindulva előnyösebb is lehet egy korabeli emberrel megosztani gondolatait, de alapból kíváncsi is vagyok rájuk. Még azt sem zárom ki, hogy hasonló érzés (is) oka lehet, mint nálam, hogy egyedülinek érzik magukat.


Na de mindegy, szóval várom az esetleges idősebb korosztály, de kamasz vagy már ifjú korú gyermekekkel rendelkezők jelentkezését is, hátha esetleg lányuk/fiuk is örömmel ismerkedne, természetesen nem feltétlenül a korábban kifejtett gondolatok okán.

2014. okt. 6. 12:22
 9/26 anonim ***** válasza:
Én 26/F vagyok és voltam már ilyen strandon, szerintem jó dolog!
2014. okt. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Ate11 válasza:
49%

b@$zdmeg


...és 31 évesen öregedj meg


40f

2014. okt. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!