Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hol találok hozzám hasonló...

Hol találok hozzám hasonló nem hétköznapi felnőtteket, akik elfogadnak legjobb barátnak vagy társnak?

Figyelt kérdés

Hétköznapi emberek próbálnak megismerni átlagos célokkal. Azt képzelik túlzok, vagy viccelek, amikor írok magamról. Aztán, amikor kicsit jobban megismernek rájönnek, hogy valóban túl más vagyok és kevés, ami közös bennünk.

Nehéz megfogalmazni mi más bennem, akár segíthetne benne valaki, röviden azt mondanám szinte minden. Az egész életmódom, tevékenységeim, a gondolkodásom, stb, nem rosszak, csak szokatlan az átlagembernek.

Művésztípus is vagyok (abból sem az "átlagos" fajta), zárt világban élek (nagyon zárt), szokatlan dolgokkal. Megjátszhatnám magam ideig-óráig, de minek. Vagyok, aki vagyok.

Hétköznapi emberekkel sincs bajom, csak azon kívül, hogy megjegyzik hogy különleges és egyedi vagyok, inkább továbbállnak és hozzájuk hasonló átlagossal könnyebben szót értenek.

Életkort és nemet szándékosan nem írok, mert ez alapján megint csak elleszek képzelve átlag minta alapján olyannak, aki nem vagyok. A külsőm se a legátlagosabb kategória.

Nem felszínességet keresek, hanem akit valóban érdekelhet a személyem.



2021. okt. 31. 20:46
1 2
 11/14 anonim válasza:
Én nem...
2021. okt. 31. 22:16
 12/14 A kérdező kommentje:

Csúnyán félreérthető lett az írás, úgy tűnik. :(


#4 Mitől vagyok egoista? Éppen, hogy mindenki túl szerénynek ismer.


#5 A beképzeltséget miből feltételezted? Nem hiszem magam jobbnak másnál.


#6 Tudom, hogy minden ember egyedi a maga módján. És azt is, hogy sokan indokolatlanul különlegesnek gondolják magukat. Én nem neveztem így önmagam, csak másnak és nem hétköznapinak, azért, mert máshogy gondolkozom, viselkedem, mint az átlag, más fajta életet élek. Annak örülnék, ha átlagos lennék, minden egyszerűbb lenne.


#7 Ilyen vérmérsékletű emberrel amúgy sem ismerkedek.


#10 Valamennyien rám írtak, próbálok reagálni.

2021. nov. 1. 00:13
 13/14 anonim válasza:

Miben vagy különleges? Mert ezek átlagos tulajdonságok.

Legalábbis nekem. Én is inkább lecsendesedve élek, nyugalomban, mások számára unalmasan. Szerintük nem járok sehova, szerintem sok helyre járok. Sétálok, nézem az épületeket, fákat, utcákat. Lefotózom őket. Zavarnak a hangos helyek. Szeretek nyelveket tanulni, 6-7 nyelvvel foglalkoztam eddig. Törekszem a hulladékszegény életmódra, néha random szeretek szemetet szedni. Komposztálok. Érdekel az újrahasznosítás. Szeretnék tanulni varrni.

Kérdező, szerintem ilyesmi leírás kellene, legyenek kapcsolódási pontok másokkal.

Írjál konkrétumokat.

2021. nov. 2. 08:07
 14/14 anonim válasza:
Én átlagosan nézek ki szerintem, de mindenki “csodabogárnak” gondol. 26 vagyok és lány, ha fel tudod kelteni az érdeklődésem szívesen beszélek veled
2021. nov. 3. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!