Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hol találok olyan embereket,...

Hol találok olyan embereket, akiknek már nagyon elegük van a covid meséből?

Figyelt kérdés
Szeretnék olyan embereket megismerni, akik vissza akarják kapni a régi életüket, amit ez a hisztéria elvett tőlük.

2021. nov. 23. 15:18
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
Vagyunk ezzel 8 millióan, DE a covid sajnos nem mese. El van túlozva, de létezik. Lehet okoskodni, de nem tudom, hogy te hány ismerősöd temetésén voltál az utóbbi időben, részemről én 17. Ebből 6-an múltak el 50 évesen.
2021. nov. 23. 15:24
 2/35 anonim válasza:
Én hiszek a covidban, mert átestem rajta. Utána beoltattam magam, és pont ezért szeretném visszakapni a régi életem. Amíg nem volt vakcina, oké, nem kockáztathattak, én se mozdultam ki otthonról (a szüleim hozták haza, tőlük kaptam el). De most már van, a legelső pillanatban beadattam amint nem nekem kellett várni az orvos hívására, hanem én magam elmehettem (vicces, hogy 1 órával azután, hogy megkaptam az időpontot hívott az orvos is, hogy mehetnék, de azt már kénytelen voltam elutasítani). Innentől kezdve legyen mindenkinek a saját felelőssége, hogy él-e vele vagy sem, de ne legyenek korlátozások, aki nem adatja be és beledöglik, vessen magára.
2021. nov. 23. 15:29
 3/35 anonim válasza:

#1: Ilyeneket már sokat hallottunk:


"a covid sajnos nem mese. El van túlozva, de létezik."


Valaki lenne már végre, aki minden túlzás nélkül elmagyarázná, hogy mi a túlzás és mi nem?


Régen is potyogtak az emberek, de amióta oltakozás van, ez tényleg egyre sűrűbb... :-)


ÉPPEN MA hallottam, hogy meghalt egy ember, aki felvette az össze oltást.


A kérdés csak az, hogy vajon oltás nélkül tovább élhetett volna-e vagy már eleve a mentális hülyeségek miatt döntött úgy, hogy inkább a halál! :-)

2021. nov. 23. 15:30
 4/35 anonim válasza:

1-es vagyok


3:


Munkám miatt nagyon sok emberrel vagyok közvetett kapcsolatban minden nap, ezért kicsit nagyobb fazékból merítem az anekdotákat. Ammit én látok:


VAN covid, és tényleg szar. Nekem is volt, szenvedtem is. Korom miatt meggyógyultam, szövődmények fél évig voltak.

NEM MINDEN covid, van influenza járvány is, és az emberek betegek alapból. Ez a túlzás. Azért, mert folyik az orrod, még nem vagy covidos. Erre vannak a tesztek, de az emberek inkább kombinálnak.

HAT az oltás, de nem sokáig és nem mindenkinek ugyanúgy. Családon belül a két 65+os testvére egyszerre, egy helyen kapta ugyanazt, egy évre rá egyiküknek optimális volt az antianyag, másiknak meg kritikus. Erre csak emlémeletek vannak, hogy miért.

MEG FOGSZ BETEGEDNI oltva is. Csak egy gyenge megfázás az egész. Nálam legalábbis az volt, ha minden igaz. Vitathatatlan bizonyíték erre nincs.


A túlzás pedig az, hogy évtizedekre tönkre basszuk az országot, szét barmoljuk a gazdaságot olyan intézkedésekkel, amiknek a megtérülése minimális, mivel így is mindenki beteg lesz előbb-utóbb. Hisztérikusan kapdos jobbra-balra a kormány, hogy az agyalágyult nyugger és munkásosztálybeli nagycsaládos CSOK élvezőknek kedvezzen, miközben a legkeményebb válságot gyártják éppen, ami itt 38 óta volt.

2021. nov. 23. 15:38
 5/35 anonim válasza:
Emberek! Itt mindenki veszélyben van, ne hagyjuk az oltás alapján megosztani magunkat! Aki sok, rendszeres oltást kap, az is jelentős egészségkárosodást kaphat, de aki durván benyalja a vírust, az is. Nincs jó megoldás.
2021. nov. 23. 15:40
 6/35 anonim válasza:
Erről a meséről kérdezd meg a barátaimat is akiknek a nagyapját mind idén vitte el a covid. Te is az az okos vagy aki csak akkor hinnéd el ha 2 hétig feküdnél a kórházban a lélegeztetőn.
2021. nov. 23. 16:16
 7/35 anonim válasza:
2021. nov. 23. 16:31
 8/35 anonim válasza:

Valószínűleg akinek meg kell halnia, meg fog halni. Akinek meg semmi baja nincs a covid-tól, ők immunisak rá.

A vírus pedig addig fog tartani, amíg él a Földön nem immunis ember.

2021. nov. 23. 16:52
 9/35 anonim válasza:
Kivan már a cerka tőle de nagyon
2021. nov. 23. 17:29
 10/35 anonim válasza:

Hallottatok a természetes kiválasztódásról? A gyenge meghal, az erős túlél.

Törekedj arra hogy te legyél az erős. Szedj vitaminokat, élj egészségesen, étkezz egészségesen, mozogj, sportolj.

Sajnálom azt akinek a nagyapja meghalt de nem az oltatlanok miatt halt meg. Biztos volt valami más betegsége vagy az immunrendszere nagyon gyenge volt.

2021. nov. 23. 17:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!