Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hol találok nagyon gazdag...

Hol találok nagyon gazdag embereket, akiket érdekelhet ez a dolog?

Figyelt kérdés

Egy kiváló, tehetséges, egyedi, elismert festő hölgy el szeretné adni élete munkáit.

74 éves, jelenleg miniatűr festményeket készít, ezalatt azt értem hogy 3cmx1cm-es papírra fest emberi arcokat, testeket, történeteket.

A modern technologiához ő már nem ért, a régi ismeroseiről, kapcsolatairól nem sokat tud, és az idő is szalad már sokan elhunytak. Hogyan találhatnék neki vevőt/vevőket?


2020. jan. 5. 03:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez nem így megy. Szerintem szervezzetek meg egy kiállítást. Szervezzétek meg, hogy legyen esetleg média visszhangja. Ha eladásost szeretnétek, a galériàs intézi a vevőkört, persze jutalék fejében... de erre kevés esélyt làtok.
2020. jan. 5. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Elismert festő hölgy? Akkor gondolom adott már el képeket. Én inkább egy aukciósházat keresnék meg. De persze jó lenne tudni, hogy mennyire elismert festőművész hölgyről van szó. "Gagyi"internetes hírdetésekkel nem igazán találnátok úgymond pénzes vevőket szerintem, ha erre gondoltál.
2020. jan. 5. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__muveszet..


ha nem ért a modern technikához, segíts neki a profil létrehozásában, adatfeltöltésben, stb

2020. jan. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Én személyesen ismerek legalább 5 kiválló festőművészt, akik bármit lefestenek bármivel bármire. Lényegében éheznek. találhatsz olyan vevőt, aki vesz a hölgytől 2-3 képet, de olyanra ne számíts, aki millókat fog ebbe fektetni. Mondom, Dunát lehet rekeszteni a rengeteg festménnyel.
2020. jan. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha elismert lenne, nem te kérdeznéd itt
2020. jan. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 itt csak olyan prolik vannak, mint Te.
2020. jan. 5. 10:42
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Te már csak tudod...


#5

2020. jan. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 TappancsMancs ***** válasza:
Sajnos a helyzet körülbelül olyan, mint ahogy az előző válaszokban vázolták. Sok festő egész jókat is fest, de az elismertség az nem ezen múlik... A kiállítás nem rossz ötlet, de pénzbe is kerül egy helyiség, azt be is kell rendezni, hirdetni is kell, szervezés, ügyintézés, stb. Akkor már jobb kortárs festészettel foglalkozó üzleteket keresni (mert ilyen is van), vagy talán még jobb az internetes értékesítés.
2020. jan. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kiállítás megoldható pl adomány gyűjtő kiállításként is.


S manapság van net...

Csinál az ember egy blogot, ahol pl hetente tölt fel pár alkotást s ír hozzá valamit.

Fb.: Egy csoport létrehozása, ahol pl a blog bejegyzéseit közzé teszi.

+ Fb-on elkészítési folyamatok pillanatait feltölti.


Így van nézettség mindegyik helyen.

A blogból bevétel is van.


A fb oldalát és blogját több alkotói csoportba belinkelve nagyobb ismeretségre is szert tehet.


Ha segítesz neki pl angol nyelven is megírni, akkor külföldi oldalakon is tudsz terjeszkedni.


+ Helyben pedig az újságba dobtok egy hirdetést/rövid cikket

"Az idős hölgy apró művészete"


Újságok szerkesztőihez beadni.

2020. jan. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem kell gazdag ember... Hanem agyat használó, magát jól eladó ember. (Vagy segítség ezesetben)

9#-es voltam

2020. jan. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!