Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt olyan lány aki tényleg...

Van itt olyan lány aki tényleg csak beszélgetni akar? Nem mennék el egy bizonyos ponton túl, mert ahhoz úgyis elcsesztem az életem. :D De hiányzik a szó. 29/f ha ez fontos. :D

Figyelt kérdés
Nem maradnék ezen a platformon, de végülis mindegy. :D
2021. nov. 24. 22:21
 1/7 anonim válasza:

Férfi vagyok... Mivel cseszted el az életed?


28/F

2021. nov. 24. 22:45
 2/7 A kérdező kommentje:

Azzal hogy nem csináltam semmit. Barátokat sem lehet ennyi évesen szerezni, ami valahol nagyon fura. Gazdag, de talán még stabil sem leszek soha. Valahol fejben pedig nagyon tudatos lennék, csak nem sikerült megnyílvánulni ebben a valóságban.

Titkon talán egy hasonló sorsú emberben reménykedek.

2021. nov. 24. 23:05
 3/7 anonim válasza:
Szar ügy... Akkor kezdj el csinálni valamit, ami működik...
2021. nov. 24. 23:10
 4/7 A kérdező kommentje:
Azon folyamatosan rajta vagyok. Nem is ezért jöttem fel ide, csak barátot keresni, akivel mélyre lehet menni.
2021. nov. 24. 23:19
 5/7 anonim válasza:
Értem... Hát itt sajnos én csak csajokkal szoktam beszélgetni, vagy olyan barmokkal akik csajnak adják ki magukat... Neked meg sok sikert.
2021. nov. 24. 23:23
 6/7 anonim válasza:
Na én tényleg csak beszélgetni szeretnék emberekkel, viszont a férfiak legnagyobb része nem (csak) beszélgetni akar. En viszont nem keresek se szeretőt, se párkapcsolatot, se sugar daddy-t, se szponzort se egyebet. :D Ezt végtelenül nehéz megértetni az emberekkel, és ha esetleg sikerül is, akkor még belefuthatok más problémába is, úgy mint a mondatalkotás képességének teljes hiánya, érdeklődés teljes hiánya stb. :D A semmiről nem szeretnék beszélgetni. Na, jó volt ezt így kiírni magamból! :D 33/N
2021. nov. 25. 16:36
 7/7 anonim válasza:
Kedves 6-os válaszoló, én is pent ebben a helyzetben vagyok. Annyiszor próbáltam már férfiakkal barátkozni, hiába esküdöztek, h nincs más céljuk, mindig más sült ki belőle. Nehéz csak szimpla beszélgetésre bárkit is találni
2021. nov. 28. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!