Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy nyári táborba fogok menni...

Buk.Adri kérdése:

Egy nyári táborba fogok menni egy hét múlva és ott lesz az a bizonyos srác kettővel feljebbről. Hogy tudnák vele beszélgetni 10 percnél hosszabban?

Figyelt kérdés
Beszélgetni szoktunk, néha hazakísért, facebookon is beszéltünk már talán két sort, sokan mondták nekem, hogy tetszem neki, de most itt a nagy alkalom, hogy érjem el, hogy tudjunk ott is beszélgetni?

2014. júl. 7. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
menj oda hozzá. ilyen egyszerű.
2014. júl. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ííígy van, menj oda hozzá. Húú, te is ebben a táborban vagy? Naháát!
2014. júl. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Először is tudNÉK!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bocs de ettől herótom van.


Egyébként tényleg csak menj oda, legyél mindig a közelében, mosolyogj sokat én ne parázz aztán nem lesz gond. Biztos hogy nem kísérgetne haza ha nem tetszenél neki. Esetleg ha van rá mód csináljatok ott vmi sportot együtt és akkor el lehet közbe röhögcsélni, stb.

2014. júl. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok... :D
2014. júl. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a sok választ!Talán igazatok van,csak annyi a probléma,hogy cseppet szégyellős teremtés vagyok(nagyon!!!!)
2014. júl. 7. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!